Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Sound & Art Lab (8 t/m 14 jaar)

Maak muziek, creëer visuals en werk toe naar een spetterende eindshow bij Muziekschool Amsterdam!

In dit creatieve driedaagse zomerkamp voor kinderen van 8 t/m 14 jaar komen muziek, fotografie, vormgeving en video samen.

Van 6 t/m 8 juli 2026 duik je drie dagen lang in de wereld van muziek en beeld. Samen met andere deelnemers vorm je een eigen band, schrijf je een originele track en werk je toe naar een optreden. Daarnaast ga je met professionals van MK Ateliers aan de slag met fotografie, video en vormgeving. Alles wat jullie maken komt samen tijdens een feestelijke eindshow, waarbij de zelfgemaakte visuals live achter de bands worden geprojecteerd.

Tijdens het kamp draait alles om creativiteit, samenwerken en jezelf uitdrukken. Ontdek hoe muziek en beeld verhalen kunnen vertellen en laat zien wat jij belangrijk vindt.

Het kamp vindt dagelijks plaats van 10.00 tot 16.00 uur bij Muziekschool Amsterdam Zuid.

Klik op de roze button voor meer informatie en aanmelden!

Tip: ontvang onze nieuwsbrief vol tips in je mailbox!

Muziekschool Amsterdam

Bachstraat 5

1077 GD Amsterdam

Mail direct

Mail direct naar Muziekschool Amsterdam

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Monsters in het museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam

Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!

Naar het Van Gogh Museum met kids

Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.

Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober

Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van weekend van de wetenschap tot lieve voorstellingen en festivals.

Dagje uit in de oude binnenstad van Amsterdam: deze 3 musea zijn verrassend leuk!

Een dagje Amsterdam met kinderen saai? Echt niet! Onze Kidsproofreporters bezoeken drie verrassende musea in de oude binnenstad van Amsterdam. Het leuke? Ze liggen allemaal op loopafstand van elkaar. Onderweg wandelen we langs de grachten, pakken we een terrasje en maken we van museum naar museum een gezellig avontuur. 

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!