De 10 + 1 snaren van kapitein Ud
Ga mee op een groots avontuur vol mythen, verhalen en nieuwe klanken bij De Nationale Opera!
Kapitein Ud maakt elke dag muziek. Tot hij op een dag het gevoel krijgt dat zijn muziek iets mist. Als er uit het niets een kolossale vloedgolf verschijnt, besluit Ud het avontuur aan te gaan. Zo begint een gewaagde zoektocht op zoek naar méér muziek.
Ud laat zich meevoeren op het schuim, langs rotsachtige kusten, zinderend hete zandplateaus en dichtbegroeide heuvels vol olijfbomen. Overal ontmoet hij vreemde, kleurrijke figuren die hem nieuwe muzikale tradities laten ontdekken.
De Nationale Opera en het Amsterdams Andalusisch Orkest nemen jong en oud mee op een groots avontuur vol mythen, verhalen en nieuwe klanken.
Meer info en tickets vind je via de roze websitebutton!
Data:
- zondag 13 december 2026 Zet in mijn agenda
- zaterdag 19 december 2026 Zet in mijn agenda
- zondag 20 december 2026 Zet in mijn agenda
- maandag 21 december 2026 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Nationale Opera & Ballet
Amstel 3
1011 PN Amsterdam
Openingstijden
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Peppa Pig Live
Peppa Pig is terug in DeLaMar met een splinternieuwe theatervoorstelling: Samen op Stap!
Wetenschapsdag Amsterdam Science Park
Hét gratis, interactieve festival van wetenschap en techniek voor gezinnen!
Ontdek alles over games in Game On
Maak kennis met de wereld van videogames in GAME ON in NEMO!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober
Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van weekend van de wetenschap tot lieve voorstellingen en festivals.
Wij maakten onze eigen muizenmeubeltjes in Het Muizenhuis
Op zoek naar een creatief uitje met kinderen voor in het weekend? Dan is de inloopworkshop bij Het Muizenhuis Amsterdam echt een aanrader. Onze Kidsproof reporter Janneke volgde met haar twee dochters (6 en 8 jaar) een workshop. En dat valt goed in de smaak. Lees hier haar verhaal.