Rondleiding Opera & Ballet
Altijd al willen zien wat er achter de schermen van een groot theaterbedrijf gebeurt? Kom nu kijken!
Nationale Opera & Ballet maakt voorstellingen van a tot z in huis – van decor – en kostuumatelier tot ververij, hoeden- en schoenmakerij en technische dienst.
Het Nationale Ballet ontwikkelt, produceert en toont ballet op internationaal topniveau. Het Nationale Ballet wil op die manier een groot en eigentijds publiek in contact brengen met en in vervoering laten raken door de schoonheid van de kunstvorm. Kom naar het theater!
Elke zaterdag om 12.15 uur is er een rondleiding voor individuele bezoekers. Deze start bij de hoofdingang van Nationale Opera & Ballet. De rondleiding duurt ongeveer vijf kwartier. Kidsproof is al geweest, lees hier onze ervaring!
Klik op de roze button om naar de website te gaan voor meer informatie en om kaarten te reserveren.
Nationale Opera & Ballet
Amsterdam
Openingstijden
12.15 uurPrijs
€ 6,- pp
Mail direct
Telefoonnummer
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
BRRRothers
Drie broers. Eén speelveld. Nul compromis. Nu te zien in Theater de Krakeling!
24 uur Zuid met veel gratis activiteiten
Ontdek op zaterdag 10 oktober de leukste activiteiten voor kinderen tijdens 24 uur Zuid!
Halve Verhalen (6+)
Spannende dans en sprankelende muziek in het Muziekgebouw tijdens de herfstvakantie!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dit is zo leuk: Move Lab met het hele gezin
Move Lab Kids Expo: nu ook leuk voor kids vanaf 4 jaar. Lees hier alles en bekijk de herfstvakantie workshops
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
Alle herfstvakantie uitjes in en om Amsterdam
Noord, Zuid, Oost, West, Zaandam en Amstelveen; werkelijk overal is zo'n tof herfstvakantie programma! Bij de theaters, musea, er zijn workshops en toffe buitenactiviteiten.