
De Natuur is een Feestje!
Houd jij van buitenspelen, bomen klimmen en beestjes zoeken? Dan is een natuurfeestje iets voor jou!
‘Natuur is een feest!’ organiseert allerlei avontuurlijke kinderfeestjes in het bos.
Neem je vriendjes mee naar buiten! Vier een stoer feestje in de natuur! Beleef een avontuurlijk kinderfeestje in het bos. Daar kun je sluipen, camoufleren, klimmen, katapults maken en kruipende beestjes zoeken. Je lijkt Freek Vonk wel!
Of wat dacht je van een piratenfeestje, of een heksenfeestje? Of een feestje waarbij je teamspelletjes gaat doen of survivalen? Er zijn veel verschillende thema’s!
De enthousiaste begeleiders zijn niet bang voor een beetje regen, dus dat hoef jij ook niet te zijn!
Er is van alles mogelijk voor kinderen vanaf 4 jaar, klik snel op de roze button om op de website te kijken!
Natuur is een feest
Boniplein 72
1094 SG Amsterdam
Openingstijden
In overlegPrijs
vanaf €110,00 voor een feestje, kijk op de siteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
30x Top zomervakantie uitjes in en om Amsterdam!
Hoera, VAKANTIE!!! Blijf jij in Amsterdam in de zomervakantie? Check snel deze super leuke tips voor uitjes, gezinsuitjes en vakantiekampen! Fijne vakantie!
De 14 zomer highlights in Het Scheepvaartmuseum
Start je dag met yoga, vis plastic, stap aan boord van het VOC schip of ontdek het verhaal van de Walvis of Duiker Doris. Alles ademt water en scheepvaart deze zomer in Amsterdam! Gratis tot en met 12 jaar en tijdens SAIL voor iedereen!