Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kleuters in het wild

'Natuur is een feest!' organiseert een leuk kinderfeestje voor kleuters in het bos.

‘Natuur is een feest!’ organiseert allerlei avontuurlijke kinderfeestjes in het bos. 

In dit verjaardagsfeestje gaan de kleuters op ontdekkingstocht in het bos. Je vindt een worm, een pissebed, graven in een molshoop… Hé, een vlinder!

Een heuse katapult is zo gemaakt… en die kan mee naar huis. Kijk ik kan ermee schieten! Jullie bouwen met z’n allen een hut. Lekker spelletjes met z’n allen doen zonder winnaar.
Lekker op pad met z’n allen. Samen ontdekken, samen spelletjes doen. Met de feestjesgever bespreek je hoe het feestje er verder uit gaat zien.

Een feestje kan overal plaats vinden waar genoeg natuur te vinden is en kinderen er mogen spelen.

Klik snel op de roze button om op de website te kijken voor meer informatie over dit kinderfeestje.

Natuur is een feest

Boniplein 72

1094 SG Amsterdam

Openingstijden in overleg
Feestje duurt 1,5 uur
Prijs €110,- voor 10 kinderen
Voor elk kind extra: €10,-
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Graffiti kinderfeestje

Super vet feestje van Graffitifun! Maak met je vriendjes een graffiti schilderij! Thuis of op locatie.

Feestje bij Little Star

Sport, circus, dans of disco: vier een lekker actief kinderfeestje met Little Star Fitness!

Bowlen, Lasergamen en Minigolf op je kinderfeestje

Bij Aloha vier je een tof verjaardagsfeestje en kun je èn Bowlen èn Lasergamen èn Minigolf spelen!

VR Kinderfeestje bij The Park VR

Tof kinderpartijtje: Ontdek samen een verbluffende virtual reality wereld bij The Park VR in Amsterdam!

Uitgelicht

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

All You Can Eid: een warme serie voor gezinnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!

Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!

Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts

Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.

Uitjes in de voorjaarsvakantie voor het hele gezin

HOERA, bijna voorjaarsvakantie! Wel jammer dat de vakantie maar een weekje duurt... Want wauw, wat een enorm en te gek aanbod van activiteiten voor het hele gezin!

Dress to Impress Fong-Leng workshop bij Museum JAN

Ga aan de slag met stoffen en kleuren en ontwerp je eigen outfit! We mochten deze leuke workshop testen, lees hier onze ervaring.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief