Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Feestje in Woeste Westen

Zijn jij en je vriendjes en vriendinnetjes gek op buiten spelen in de natuur? Vier hier dan je feestje!

Bij natuurspeeltuin het Woeste Westen kun je een heel leuk en avontuurlijk verjaardagsfeestje vieren! Er zijn verschillende activiteiten te boeken, zoals bijvoorbeeld pijl en boog maken en ermee leren schieten, eten uit de natuur, pannenkoeken bakken op een eigen vuurtje of een hanger maken uit speksteen.

Feestjes zijn te boeken op woensdag, vrijdag en in het weekend. Een activiteit start om 14:00 of 16:00 uur. Ervoor of erna kunnen kids onder begeleiding van ouders ravotten op het speelterrein.

Op de site van het Woeste Westen kun je alle activiteiten zien, en ook voor welke leeftijden de activiteiten geschikt zijn. Klik hiervoor op de roze button!

Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de roze button.

Natuurspeeltuin het Woeste Westen

Overbrakerpad 3

1014 AZ Amsterdam

Openingstijden Je kunt je feestje alleen op woensdag-, vrijdag-, zaterdag- en zondagmiddag vieren.
Prijs € 135,- voor 10 kinderen
Mail direct

Mail direct naar Natuurspeeltuin het Woeste Westen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Uitgelicht

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Swingen met Groove Beest in het Bimhuis

Perfecte concert-serie om kennis te maken met live muziek: meedoen, voelen en swingen!

Een middag Rijksmuseum met kids

In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!

Van Gogh en de Roulins — een kleurrijk familie-uitje

Samen op ontdekking in het Van Gogh Museum! Met een speurtocht, creatieve activiteiten en het miniatuur Gele Huis is dit een topuitje voor gezinnen.

Superleuke Sinterklaas-, schaats- en novemberuitjes

'Zie ginds komt de stoomboot...' Op 16 november vaart Sinterklaas met zijn pieten weer Amsterdam binnen! En deze ouwe baas is zo aardig geweest om ons al een kijkje in zijn agenda te geven! Zie hieronder waar hij de komende weken is. Dit en nog meer leuke tips voor november.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief