Natuurtuin De Drijfsijs
In het Sloterpark in Slotermeer ligt de Drijfsijs, een NME centrum met informatie over de natuur!
De Drijfsijs is een Natuur en Milieu Educatie (NME) centrum waar activiteiten op afspraak plaatsvinden. Het gebouw bestaat uit een lesruimte, een werkruimte voor de beheerder en een kantine/keuken.
Er zijn diverse excursies, vaartochten en lezingen voor bewoners. Deze activiteiten staan aangekondigd op het gebouw. Er is een educatief aanbod voor het basisonderwijs en voortgezet onderwijs.
In de natuurtuin vind je ook de Heemtuin, het natuurlijke eiland ‘het Ruige Riet’, kinderboerderij Sloterpark en excursieboot ‘het Rabootje’. In de vitrines van het gebouw staat informatie over de activiteiten en over het gebied.
Tijdens kantooruren is de beheerder aanwezig. Het gebouw dient echter niet als bezoekers- en informatiecentrum. De heemtuin, het Ruige Riet en het Sloterpark zijn altijd toegankelijk.
Kijk op de site voor een impressie van de natuurtuin of ga meteen op pad!
Natuurtuin De Drijfsijs
President Allendelaan 4
1064 GW Amsterdam
Openingstijden
Vrij toegankelijk.Prijs
Gratis.Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Spectaculaire en kleurrijke explosie van hip hop en ballet: familievoorstelling GRIMM is een dikke aanrader
Een sprookje zoals je het kent? No way! In GRIMM vliegen hiphop, klassiek ballet, spanning en humor door elkaar heen in een waanzinnige dansvoorstelling voor families. Van Roodkapje tot Sneeuwwitje. Alles komt voorbij. Maar dan nét even anders. Dynamischer. Donkerder. Grappiger. En vooral spectaculair om samen te beleven.
11x Spetterende zomeruitjes in ARTIS
Deze zomer staat water centraal in ARTIS. Met heel veel spetterende activiteiten en natuurlijk het nieuwe ARTIS-Aquarium!.