Lekker basketballen!
Kun jij dribbelen, dunken of heel goed gooien? Of wil je dit juist leren? Kom bij de Northside Ballers
Northside Ballers is een basketbalvereniging voor jong en oud. Iedereen is hier welkom, ze kijken niet naar niveau bij nieuwe leden! Ook voor meisjes is er een team!
Je hebt de mogelijkheid om twee keer per week te trainen. Heb je wel zin om samen met anderen een mooie wedstrijd te spelen, en tijdens de training nog beter te worden, persoonlijk en met elkaar?
Klik dan snel door op de roze button om naar de site te gaan van Northside Ballers!
Wie weet is er nog een plekje voor jou in een leuk team!
Northside Ballers
Beemsterstraat 656
1027 ED Amsterdam
Openingstijden
zie sitePrijs
zie siteToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Onze 16 tips voor voorstellingen en films in de voorjaarsvakantie
Maak er een heerlijk middagje 'uit' van met deze leuke, grappige, ontroerende of mooie familie voorstellingen in de voorjaarsvakantie
Geheime ontdekking met Lieveheersbeestje Kapoentje in het Museum Ons’ Lieve Heer Op Solder
Wauw, een geheime ontdekking; onze Kidsproofreporters bezochten het prachtige pand van Museum Ons' Lieve Heer Op Solder samen met Kapoentje. De lieveheersbeestjespeurtocht leidt je langs geheime deurtjes en leuke opdrachten. Tot helemaal bovenin.... wauw! Kijk je mee?