OBA Boekstart
Geniet samen met je kleintje (0-4 jaar) van boeken met Boekstart van de OBA.
Wist je dat…je niet vroeg genoeg kunt beginnen met voorlezen? Samen een boekje lezen – plaatjes aanwijzen en verhaaltjes vertellen – versterkt de band met je baby of peuter. En kinderen die als baby al zijn voorgelezen, zijn later beter in taal. Vanuit deze gedachte is BoekStart ontstaan: een programma dat kinderen van 0 tot 4 jaar en hun ouders én grootouders van boeken laat genieten.
Bij de OBA kun je het BoekStart-koffertje ophalen als jouw kind lid is van de bibliotheek. In dit koffertje zitten twee boekjes en voorleestips.
Zo vraag je het koffertje aan:
1. Sluit een gratis lidmaatschap af voor je kind via het online aanmeldformulier.
2. Je kind ontvangt de OBA-pas met de post.
3. Haal met de OBA-pas het gratis koffertje met boekjes op bij de OBA vestiging van jouw keuze.
Veel voorlees plezier!
Voor meer informatie klik je op de roze button of ga je even langs in een van de vestigingen.
Tip: De OBA organiseert ook regelmaat leuke activiteiten voor kids. Houd hiervoor onze uitagenda in de gaten.
OBA Amsterdam
Oosterdokskade 143
1011 DH Amsterdam
Openingstijden
Voor openingstijden per vestiging: zie website via roze buttonPrijs
Gratis!Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Leuk uitje: Miniatuur Museum Amsterdam
Ontdek Amsterdam deze vakantie in het klein met gedetailleerde miniaturen, films en een speurtocht!
Dagje Verzetsmuseum Junior
Maak in de meivakantie kennis met deze aangrijpende periode uit de Nederlandse geschiedenis.
Meivakantie in Wereldmuseum Amsterdam
Ontdek een wereld vol verhalen met interactieve activiteiten tijdens de meivakantie in Wereldmuseum!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zo top is deze nieuwe mega bioscoop in Amsterdam!
Op zoek naar een leuk uitje met kinderen in Amsterdam, weer of geen weer? Deze nieuwe Vue bioscoop in de Houthavens is er zo één waar jullie samen echt van genieten. Wij gingen testen… en geloof me, dit is geen standaard bioscoopbezoek.
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior
Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!