Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Voorlezen en knutselen

Kom luisteren naar een mooi verhaal in een van de vestigingen van OBA en maak een mooie knutsel achteraf.

Houd jouw kind van mooie verhalen? Kom naar de OBA! In veel verschillende vestigingen van de bibliotheek wordt regelmatig een mooi verhaal voorgelezen. Daarna kunnen de kids meestal aan de slag met een tekening of een mooie knutsel.

Voorleespret bij de Amsterdamse bieb is er in heel veel soorten. Hieronder lees je wat er zoal te doen is.

  • Voorlezen voor verschillende leeftijdscatgeorieën, al vanaf 2 jaar
  • Voorlezen en theater
  • Voorleesyoga
  • Voorlezen in diverse talen, o.a. Arabisch, Engels, Frans en Turks
  • Voorlezen voor het hele gezin. Plof gezellig met z’n allen neer!
  • Tijdens Regenboog verhalen wordt er voorgelezen uit inclusieve boekjes

Kom langs, zak lekker onderuit en geniet van het voorleesverhaal.

Klik op de roze button voor de data en tijden per vestiging.

Tip: Op zoek naar een nieuwe hobby voor je kind? We hebben de leukste clubjes in en om Amsterdam voor je verzameld. Van actief tot circus en van muziek tot sport, er is voor elk kind wat te vinden.

OBA Amsterdam

Openingstijden Zie website (via roze button) voor datum en tijden per vestiging
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar OBA Amsterdam

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
Ik wil de nieuwsbrief ontvangen
Telefoonnummer

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, dit wil je niet missen!

Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Onze favoriete uitjes voor (eind) oktober en november

Mooie bladeren, pompoenen, regen, wind en heel veel hartverwarmende theatervoorstellingen: het is herfst! Tijd om een echt familie uitje te plannen. We hebben een leuke serie verzameld voor je.

Sinterklaasfeest bij Pathé

De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!

Kleurrijk in taal en beeld: Alice in Wonderland is knettertje (te) gek, precies zoals het hoort en geweldig voor de hele familie

Een meisje dat in een konijnenhol valt. Een pratend ei. Een kat waarvan alleen de ogen en mond verschijnen. En een koningin die om de haverklap roept: ‘Kop eraf!’

Naar het Van Gogh Museum met kids

Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.

Win een familieconcert met hotelovernachting in Amsterdam
Doe mee en maak kans op een familieconcert mét hotelovernachting in Amsterdam!

Ik doe mee!