OBA Boekenwurm Yoga
Doe mee met Boekenwurm Yoga tijdens de Nationale Voorleesdagen in diverse OBA Vestigingen
Van 22 januari tot en met 1 februari zijn het de Nationale Voorleesdagen.
De OBA organiseert weer een hoop leuke voorleesactiviteiten in verschillende OBA vestigingen, waaronder Boekenwurmyoga.
Hou jij van boeken lezen? En van bewegen? Liefst tegelijkertijd? Doe dan mee.
Data en locaties:
25 januari OBA Mercatorplein, OBA Osdorp & OBA Weesp
1 februari OBA CC Amstel en OBA Banne
Klik door op de roze button voor de exacte tijden!
Data:
- zaterdag 25 januari 2025 Zet in mijn agenda
- zaterdag 1 februari 2025 Zet in mijn agenda
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Sinterklaasconcert (4+)
Zal het de sint en zijn pieten lukken om langs te komen in Het Concertgebouw?
Freek Vonk Live
In de kerstvakantie kun je mee met Freek Vonk op avontuur in het dierenrijk, in AFAS Live!
Workshops Van Gogh Museum
Op zaterdag zijn er toffe kinderworkshops in het Van Gogh Museum! (6-12 jaar)Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Onze favoriete uitjes voor (eind) oktober en november
Mooie bladeren, pompoenen, regen, wind en heel veel hartverwarmende theatervoorstellingen: het is herfst! Tijd om een echt familie uitje te plannen. We hebben een leuke serie verzameld voor je.
Naar het Van Gogh Museum met kids
Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.
Kleurrijk in taal en beeld: Alice in Wonderland is knettertje (te) gek, precies zoals het hoort en geweldig voor de hele familie
Een meisje dat in een konijnenhol valt. Een pratend ei. Een kat waarvan alleen de ogen en mond verschijnen. En een koningin die om de haverklap roept: ‘Kop eraf!’