
Kidskunstlab de Bubbelklup
Leer alles over bubbelproducten (en fermentatie) in deze workshopserie van OCCII Kinderpret!
Hoe ontstaan zuurkool en kimchi of een zure bom? Wat is waterkefir? Hoe maak je tempeh, zuurdeegbrood en je eigen super gezonde tomatenketchup? Wat ze allemaal tot familie maakt, is de fermentatie… Dat is een spannend proces met gisting en veel bubbeltjes.
In de Bubbelklup gaan kinderen aan de slag met deze bubbelproducten. Ze gaan iedere week hun bubbelproduct thuis goed verzorgen, een beetje als huisdiertjes! Aan het einde is het smullen geblazen en is er als het goed is een hele maaltijd bij elkaar gefermenteerd! Lekker voor jong en oud.
De workshops vinden plaats op dinsdagen van 4 februari t/m 4 maart (behalve 18 feb krokusvakantie).
Reserveer snel een plek via de roze button!
Via deze link vind je nog meer coole workshops in Amsterdam.
OCCII Kinderpret
Amstelveenseweg 134
1075 XL Amsterdam
Openingstijden
Dinsdagen van 4 februari t/m 4 maart (behalve 18 feb krokusvakantie).Prijs
€20,00 voor 4 keerStadspas: gratis
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
16X Uitjes met Pinksteren en in juni
Jij al bedacht wat je met Pinksteren, Vaderdag en de andere dagen in juni gaat doen? Laat je inspireren door de tips die wij kregen!
Een middag Rijksmuseum met kids
In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!
Festivals voor de hele familie
Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?
Knutseltips voor vaderdag!
Een eigen gemaakte knutsel is toch altijd het aaaaaallerleukste met Vaderdag!