
Kidskunstlab Theaterpret
Terug naar het overzichtStap in de wereld van theater in deze workshopserie van OCCII Kinderpret!
Kinderen gaan een ontdekkingsreis maken door de wereld van theater! Rosa en Sara zijn twee jonge, gekke theatermaaksters die ze spelend begeleiden. Hoe maak je een leuke scene? Kun je een verhaal vertellen zonder te praten? Hoe speel je een gevoel? Hoe werk je echt samen als acteurs? Theater spelen is goed voor je zelfvertrouwen op het podium en in het dagelijks leven.
Je kunt je energie, gekheid en fantasie gebruiken. Als je het spannend vindt is dat niet erg. Plezier staat voorop! Tot slot maken ze een eindpresentatie en treden alle kinderen op voor het publiek!
De workshops vinden plaats op dinsdagen van 21 januari t/m 18 maart (behalve 18 feb krokusvakantie)
Reserveer snel een plek via de roze button!
Via deze link vind je nog meer coole workshops in Amsterdam.
Data:
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
- woensdag 15 januari 2025
OCCII Kinderpret
Amstelveenseweg 134
1075 XL Amsterdam
Openingstijden
Dinsdagen van 21 januari t/m 18 maart (behalve 18 feb krokusvakantie)Prijs
€40,00 voor 8 keerStadspas: gratis
Toon op kaart
Meer inspiratie


Kindermuziekweek
In de Kindermuziekweek zijn er superveel concerten en workshops in Het Concertgebouw!
Behind the telescopes
Een muzikale ontdekkingsreis naar een beter leven. Te zien in Meervaart!
Klokkenluider Notre Dame
Een familiemusical met poppenspel in DeLaMar over het bekende verhaal De Klokkenluider van de Notre DameBlogs & inspiratie
Alle blogs
Ga er op uit in maart en april: 18x uittips
Ga op pad met je kids deze lente! Maart roert z'n staart en april doet wat ie wil,.. en wij? Wij gaan er lekker op uit! Want wat is er weer veel te doen in Amsterdam! Dus pak die kids en ga op stap. Hier een rijtje super tips voor je.
Sonic Safari: op avontuur in de muziek van nu
Ga mee op expeditie door de wereld van geluiden en klanken in het Muziekgebouw! Sonic Safari is een avontuurlijke en interactieve concertserie voor jonge ontdekkingsreizigers vanaf 8 jaar. Het is een soort combinatie van concert en speurtocht. Zou het leuk zijn? Onze Kidsproof reporters Jesper, Davey, Karin en Fauve gingen op stap!
Bloesem in Amsterdam en omgeving!
De bomen staan weer in bloei! Willen jullie ze in levende lijve bewonderen? Wij verzamelen zoveel mogelijk plekjes waar mooie foto's gegarandeerd zijn.