Pierenbad Oosterpark
Lekker de verkoeling opzoeken in het Pierenbad van het Oosterpark! En vergeet de picknickmand niet!
In het Oosterpark ligt een fijn pierenbad met veel gras eromheen. Ben je dus even uitgebadderd, dan kun je klimmen, glijden of een potje voetbal spelen!
Houd de thermometer in de gaten, dan zien we je gauw in het badje!
Kijk op de Facebook van het Oosterpark voor meer informatie, via de roze button!
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een middag Rijksmuseum met kids
In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
5x kerstvakantie vakantiekampen
Wil je in de kerstvakantie naast oliebollen, kerstdiners en familie ook lekker avonturen beleven met leeftijdsgenootjes? En vrienden maken? Boek dan 1 van deze leuke (dag) vakantiekampen!