
OV Kindervreugd
Lekker spelen en sporten met andere kinderen? Kom dan naar ontspanningsvereniging Kindervreugd!
Kindervreugd organiseert verschillende activiteiten. Zie hieronder voor een overzicht:
Clubjes waar je leuke dingen doet!
Jeugd Jazzballet: er zijn twee groepen, ingedeeld in kinderen van 4 t/m 6 jaar en kinderen van 6 t/m 12 jaar. De lessen zijn op dinsdagavond. Kom een keer kijken!
Liever een andere sport? Wat dacht je van Judo. Het is goed voor je zelfvertrouwen en discipline omdat dit tot de basisregels van het judo behoord. Het judo is voor jongens en meisjes vanaf 6 jaar.
Je mag 2 keer komen kijken en daarna hoef je pas te beslissen of je door wilt gaan met de club! Kijk op de site voor foto’s en meer informatie.
TIP: Kinderbingo
Op de site vind je de datum van de eerstvolgende bingo. Iedereen van 0 tot 12 jaar mag meedoen! Papa’s en mama’s mogen helpen. Het duurt van 13.30 tot 16.00 uur. De eerste keer dat je langskomt hoef je nog geen lid te zijn van de vereniging.
OV Kindervreugd
Kramatweg 31a
1095 JS Amsterdam
Openingstijden
Zie de agenda op de site.Prijs
Lidmaatschap €12,50 per jaar per gezin.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Nieuwe filmtip: De IJsbeerprins: magisch!
Als je van Bambi, van Frozen en de Kleine Zeemeermin houdt, hou je zeker ook van deze nieuwe film De IJsbeerprins. Een magisch verhaal vol prachtige muziek en adembenemende landschappen. Nu in de bioscoop!
Hoe voelt liefde? Emoties creatief uitvergroot in LOEV
Hoeveel hou je van me? Van liefde naar jaloezie, naar ruzie en terug naar liefde, LOEV vat het allemaal samen in een intieme, expressieve dans- en muziekvoorstelling.