
Playhood
Welkom bij Playhood: Het levensechte poppenhuis voor het Hele Gezin!
Welkom bij Playhood, het unieke speelconcept dat het rollenspel spelen naar een nieuw niveau tilt! In Playhood kunnen zowel kinderen als volwassenen zich helemaal onderdompelen in een wereld van creativiteit, fantasie en plezier.
Geopend eind 2023, is Playhood de allereerste Nederlandse locatie waar kinderen hun favoriete dagelijkse beroepen kunnen naspelen in een veilige en inspirerende omgeving. Stel je een gezellig, levendig buurtpleintje voor met verschillende winkeltjes en activiteiten, waar kinderen kunnen spelen als kapper, politieagent, kok, postbode of zelfs cassiere in de Albert Klein. Alles is ontworpen om het dagelijks leven op een speelse manier te ervaren.
Terwijl de kinderen zich helemaal verliezen in hun fantasierijke spel, kunnen ouders genieten van een kopje koffie in het café wat uitkijkt op het speelgebied, of gewoon even ontspannen in de veilige en schone omgeving.
Wat Playhood extra speciaal maakt, is dat je gegarandeerd een fijne speelervaring hebt met een begin en een einde. Door een speelsessie met tijdslot te reserveren, is er altijd voldoende ruimte is voor ieder familielid. Zo is het nooit te druk. Dit maakt het een perfecte plek voor een bijzonder familie-uitje in Amsterdam, waar zowel kinderen als volwassenen samen kunnen genieten van de magie van spelen.
Dus, ben je op zoek naar een leuk en zorgvrij uitje voor de hele familie? Bij Playhood ben je aan het juiste adres! Wil je er meer over weten? Bezoek de website voor meer informatie over openingstijden en reserveren.
Wist je dat wij ook kinderkampen verzamelen op Kidsproof? Je vindt ze hier!
Playhood
Danzigerbocht 15
1013 AM Amsterdam
Openingstijden
Zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie


De geboorte van de stad
Ontdek het ontstaan van Amsterdam in het Stadsarchief: leer hoe de eerste Amsterdammers leefden!
Black Cat Theatre
Theater voor kinderen vanaf 1 t/m 6 jaar. Speelse, beeldende en muzikale voorstellingen.
OBA Boekstart
Geniet samen met je kleintje (0-4 jaar) van boeken met Boekstart van de OBA.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een middag Rijksmuseum met kids
In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!
Knutseltips voor vaderdag!
Een eigen gemaakte knutsel is toch altijd het aaaaaallerleukste met Vaderdag!

16X Uitjes met Pinksteren en in juni
Jij al bedacht wat je met Pinksteren, Vaderdag en de andere dagen in juni gaat doen? Laat je inspireren door de tips die wij kregen!