Spektakolo Pinokkio (4+)
Muziek, clownerie en poppenspel maken een bont spektakel van Pinokkio in het Plein Theater!
Dames en heren en kinderen, welkom bij onze fantastische voorstelling!
Signore, signori e bambini, Benvenuti al nostro fantastico spettacolo!
Met deze woorden begint een theatergezelschap vol enthousiasme met de opvoering van het beroemde verhaal Pinokkio. Het trio haalt letterlijk alles uit de kast om de avonturen van de houten pop te verbeelden. Muziek, clownerie en natuurlijk poppenspel, het wordt een bont spektakel. Of een vrolijk feest der mislukking? Komt dat zien, komt dat zien!
Samen met de iconische straattheatermaker Joe Dieffenbacher creëert poppentheater De Vliegende Koffer in coproductie met Circus of Life – Art of Clowning, een uitzonderlijke uitvoering van Collodi’s beroemde boek ‘Pinocchio’.
Live muziek, speciaal gecomponeerde themes en soundscapes, Steven Luca en Marc Heijnen Sopacuwa (herenigd na Vandaag en Bal), de herkenbare vilten poppen van Charlotte de Lange en confetti maken dit alles tot een kleurrijke voorstelling.
Meer info en tickets vind je via de roze websitebutton!
Data:
- zondag 19 april 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Plein Theater
Sajetplein 39
1091 GC Amsterdam
Openingstijden
van 15:00 - 16:00 uurPrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Word gratis lid van de OBA!
Is jouw kind tussen de 0 en de 19 jaar oud? Sluit dan een gratis lidmaatschap af bij de OBA!
Umi (0,5+)
Een interactieve dansvoorstelling speciaal voor de allerkleinsten bij DAT!school.
Backspace Escape Rooms
Durf jij het aan: kun je binnen 60 minuten ontsnappen uit één van de escape rooms? (9+)Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x Natuurspeeltuinen in Amsterdam
Hoe fijn dat er in Amsterdam 6 toffe natuurspeeltuinen zijn waar kids na school en in het weekend lekker kunnen uitrazen! Dus, hup, oude kleren aan en op naar een van deze speeltuinen in de natuur.
Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts
Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.
3 x lammetjes kijken: hier zijn weer lammetjes geboren!
In het voorjaar worden op de boerderijen in buurt van Amsterdam weer lammetjes geboren! De jonge diertjes dansen vrolijk in de wei en kijken vast uit naar een bezoekje van de kids. Benieuwd waar je ze kunt aaien? We verzamelden onze favoriete locaties in Amsterdam voor je.