Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Skeletje | 5+

Bewonder een kleurrijk feest over de dood en het leven tijdens het Winterfestival van Podium Mozaïek!

Feest je mee deze kerstvakantie? Bij Podium Mozaïek vieren ze op zaterdag 3 en zondag 4 januari de winter en het avontuur vol met voorstellingen, workshops en theater!

Skeletje (5+)

In Mexico geloven ze dat de zielen van overledenen eens per jaar even terugkomen naar de wereld van de levenden. Tijdens Día de los Muertos worden straten versierd met bloemen, kaarsen en skeletten, en klinkt er overal muziek en gelach. Het is een feest vol herinneringen, waarin verdriet en vreugde hand in hand gaan. Een voorstelling waarin verlies en herinneringen tot leven komen. Voor iedereen – groot, klein, vlezig óf bottig – vanaf 5 jaar.

In Skeletje volg je twee spelers die een reis maken tussen leven en dood. Met slapstick, muziek, en een vleugje magie bouwen ze een kleurrijke herdenkingsplek vol verhalen en herinneringen. De voorstelling neemt je mee in een wereld waar niets is wat het lijkt: koffers veranderen in altaartjes, bloemen groeien uit het niets, en skeletten dansen vrolijk door de ruimte. Wat begint als een leeg toneel, vult zich met bloemen, vlaggetjes, kaarsjes en vrolijke herinneringen. Het verdriet mag er zijn, maar het feest ook. Een bruisende ode aan het leven!

Grote Mensen, in co-productie met Maas theater en dans, brengt deze viering naar het theater met Skeletje, een beeldende, speelse en ontroerende voorstelling over de dood, rouw en herinneringen. Hoe voelt het als iemand er niet meer is? Kun je nog dansen als je een skelet bent? En hoe houd je iemand levend in verhalen en rituelen?

Er is voor iedereen wat te doen! Kom je ook? Klik op de roze button voor meer informatie.

Bekijk meer hier de toffe voorstellingen in Amsterdam!

Data:

  • zaterdag 3 januari 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Podium Mozaïek

Bos en Lommerweg 191

1055 DT Amsterdam

Openingstijden Zie website.
Prijs Zie website.
Mail direct

Mail direct naar Podium Mozaïek

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Naar Disney On Ice!

Boek nu tickets voor de nieuwe, magische ijsshow in de kerstvakantie en maak onvergetelijke herinneringen

Chanoekakoekjes bakken

Vier Chanoeka (het lichtjesfeest) in het Joods Museum en bak heerlijke koekjes.

Mees Kees – De Husselrace (7+)

Muzikale familievoorstelling met de leukste meester van Nederland in DeLaMar!

NUVO WinterSkills

Tijdens het winterkamp van NUVO ontdekken kinderen technologie in de kerstvakantie!

Uitgelicht

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Tip: Light Safari in Beekse Bergen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Kantjil en de Tijger: Magie, humor en herinnering

Een betekenisvolle familievoorstelling die raakt, indruk maakt en laat lachen.

5x kerstvakantie vakantiekampen

Wil je in de kerstvakantie naast oliebollen, kerstdiners en familie ook lekker avonturen beleven met leeftijdsgenootjes? En vrienden maken? Boek dan 1 van deze leuke (dag) vakantiekampen!

Een middag Rijksmuseum met kids

In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >