
De Hoge Dijk
Recreatiegebied De Hoge Dijk is een recreatiegebied en park in Amsterdam-Zuidoost!
Ten Noorden van het dorp Abcoude ligt Recreatiegebied De Hoge Dijk. Je vindt hier fiets-, ruiter- en wandelpaden. Daarnaast zijn er ook speelweiden en is er een recreatiebad genaamd de Speelsloot!
Ook vind je in dit gebied speciaal aangelegde, alleen voor wandelaars toegankelijke ecologische tuinen.
Recreatiegebied De Hoge Dijk is onderdeel van Groengebied Amstelland.
Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: kom lekker spetteren in recreatieplas de Speelsloot!
Meer inspiratie


Spot dieren in het paleis
Spot de dieren van Artus Quellinus in het Koninklijk Paleis met de gratis familiespoor speurtocht
Korting
Zomertip voor het hele gezin!
Op zoek naar een superleuk, leerzaam en koel uitje deze zomervakantie? Dan is dit jouw tip!
Lady en de Vage Hond (4+)
Een heerlijke voorstelling over een hartverwarmende hondenvriendschap in het Bostheater.Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 14 zomer highlights in Het Scheepvaartmuseum
Start je dag met yoga, vis plastic, stap aan boord van het VOC schip of ontdek het verhaal van de Walvis of Duiker Doris. Alles ademt water en scheepvaart deze zomer in Amsterdam! Gratis tot en met 12 jaar en tijdens SAIL voor iedereen!
Zomervakantie: 16 Musea met toffe gezinsactiviteiten
Bezoek deze vakantie een museum met je gezin! Deze musea in en om Amsterdam hebben speciaal voor families super leuke activiteiten deze zomervakantie!
30x Top zomervakantie uitjes in en om Amsterdam!
Hoera, VAKANTIE!!! Blijf jij in Amsterdam in de zomervakantie? Check snel deze super leuke tips voor uitjes, gezinsuitjes en vakantiekampen! Fijne vakantie!