
Rondleiding: Op wereldreis
In deze familierondleiding maak je kennis met veel internationale culturen, in het Rijksmuseum!
Van het Aziatisch Paviljoen naar de markt in Indonesië tot Surinaamse diorama’s. Centraal staat de diversiteit van de collectie. Daar ga je samen actief mee aan de slag door als familie stempels te verzamelen in je ’paspoort’. Je gaat kruiden ruiken en stoffen voelen: alle zintuigen komen aan bod!
Deze rondleiding neemt je mee op wereldreis! De privérondleiding is bedoeld voor families met kinderen vanaf 8 jaar en vindt dagelijks plaats. Boek je rondleiding wel minimaal 7 dagen van tevoren!
Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: vier je feestje in het Rijksmuseum!
Rijksmuseum
Museumstraat 1
1071 XX Amsterdam
Openingstijden
Dagelijks10:00-11:00 uur
12:00-13:00 uur
Prijs
€60,- per rondleiding, max. 6 personenToon op kaart
Meer inspiratie


OBA Boekstart
Geniet samen met je kleintje (0-4 jaar) van boeken met Boekstart van de OBA.
Black Cat Theatre
Theater voor kinderen vanaf 1 t/m 6 jaar. Speelse, beeldende en muzikale voorstellingen.
De geboorte van de stad
Ontdek het ontstaan van Amsterdam in het Stadsarchief: leer hoe de eerste Amsterdammers leefden!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een middag Rijksmuseum met kids
In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!
16X Uitjes met Pinksteren en in juni
Jij al bedacht wat je met Pinksteren, Vaderdag en de andere dagen in juni gaat doen? Laat je inspireren door de tips die wij kregen!
Knutseltips voor vaderdag!
Een eigen gemaakte knutsel is toch altijd het aaaaaallerleukste met Vaderdag!
