Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Rondvaart Fluistervink

Ontdek het Bos vanaf de kronkelige wateren tijdens een rondvaart met de Fluistervink!

Elk seizoen is er weer van alles te beleven bij het Amsterdamse Bos. Laat je betoveren met de speciale vaarten met de Fluistervink!

Onderweg word je omringd door de prachtige symfonie van vogelgezang, dartelende watervogels en vang je misschien een glimp op van andere bosdieren die langs de oevers hun toevlucht zoeken. De ervaren schipper zorgt dat je niks mist en vertelt alles over het Bos en haar geschiedenis.

Stap aan boord, ontspan, en laat je meevoeren over het water!

Klik op de roze button voor meer informatie over de rondvaart.

Tip: in onze blogs maken we handige lijstjes voor elk seizoen!

Amsterdamse Bos

Nieuwe Doelenstraat 2

14 Amsterdam

Openingstijden Zie website
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Ambacht in Beeld Festival

Ervaar zelf hoe het voelt om iets moois met je handen te maken tijdens deze twaalfde editie!

Wandelingen om Amsterdam

Om te wandelen in de natuur hoef je echt niet ver! Bekijk deze 4 kindvriendelijke wandelingen!

Peppa Pig Live

Peppa Pig is terug in DeLaMar met een splinternieuwe theatervoorstelling: Samen op Stap!

Wetenschapsdag Amsterdam Science Park

Hét gratis, interactieve festival van wetenschap en techniek voor gezinnen!

Uitgelicht

Noet Noet – de knuffelbare kindertour

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!

Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!

Alle herfstvakantie uitjes in en om Amsterdam

Noord, Zuid, Oost, West, Zaandam en Amstelveen; werkelijk overal is zo'n tof herfstvakantie programma! Bij de theaters, musea, er zijn workshops en toffe buitenactiviteiten.

Wij maakten onze eigen muizenmeubeltjes in Het Muizenhuis

Op zoek naar een creatief uitje met kinderen voor in het weekend? Dan is de inloopworkshop bij Het Muizenhuis Amsterdam echt een aanrader. Onze Kidsproof reporter Janneke volgde met haar twee dochters (6 en 8 jaar) een workshop. En dat valt goed in de smaak. Lees hier haar verhaal.

Dit is zo leuk: Move Lab met het hele gezin

Move Lab Kids Expo: nu ook leuk voor kids vanaf 4 jaar. Lees hier alles en bekijk de herfstvakantie workshops

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!