Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Voetbalvereniging De Meer

Zin om te komen voetballen? Dat kan bij voetbalvereniging S.V. De Meer!

Aan het begin van de oprichting van de club was het doel  om op zomeravonden een balletje te trappen. Dit is langzamerhand uitgebreid naar competitief spelen.

De afgelopen vijf jaar is de jeugdafdeling van S.V. De Meer gegroeid met bijna 100 extra jeugdleden. Ook voor het nieuwe seizoen zijn weer meer teams ingeschreven dan afgelopen jaar en zullen er ook meer trainers aanwezig zijn.

In de jeugdafdeling zijn de jongensteams actief in de de B- t/m F-klasse, de meidenteams spelen in de C- t/m E-klasse. Daarnaast is er een groep mini’s die oefent met voetballen. Als mini speel je nog geen competitie, maar wel onderlinge wedstrijdjes!

Lijkt het je leuk om mee te voetballen? Kijk dan snel op de site! Klik hieronder door via de link.

S.V. De Meer

Drie Burgpad 6

1097 HK Amsterdam

Openingstijden Mini's trainen op maandag of woensdag, hogere teams op verschillende dagen in de week.
Prijs F-klasse €130,00 contributiegeld
Mail direct

Mail direct naar S.V. De Meer

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

SEA LIFE Scheveningen: duik samen in een compleet nieuwe onderwaterwereld!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Gratis en lowbudget uitjes in de zomervakantie

Een gezellige middag eropuit met de kinderen hoeft gelukkig niets te kosten. Er zijn heel veel uitjes voor kinderen in Amsterdam en omgeving helemaal (of bijna) gratis! Wij hebben een aantal leuke gratis en low-budget kinderactiviteiten verzameld.

Onze 9 zomer highlights in Het Scheepvaartmuseum

Een zee vol extra activiteiten deze zomer. Start je dag met wateryoga, vis plastic, lees verhalen, stap aan boord van het grote schip of ontdek het verhaal van de Walvis of Duiker Doris. Extra leuk: kinderen t/m 4 jaar hebben gratis toegang!

3 Strandjes om te zwemmen en te spelen in Groengebied Amstelland

Op een warme zomerdag is er niks fijner voor kinderen dan lekker pootjebaden in de waterplassen aan de randen van de stad. Stap op de fiets met de kids en ontdek de leuke strandjes aan de Ouderkerkerplas, de Gaasperplas en de Hoge Dijk.

38x Top zomervakantie uitjes in en om Amsterdam!

Hoera, VAKANTIE!!! Blijf jij in Amsterdam in de zomervakantie? Check snel deze super leuke tips voor uitjes, gezinsuitjes en vakantiekampen! Fijne vakantie!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief