Schermvereniging RANA
RANA is sanskriet voor “Vreugde die oprijst tijdens de strijd”. Wil jij die ook ervaren?
Woorden die bij de sport horen zijn te vinden in de woordenlijst van de website, zoals arrêt, en garde en parade. Ontdek alle woorden!
De schermwereld is onderverdeeld in leeftijdscategorieën. Ben jij 10 jaar of jonger? Dan behoor je tot de kuikens. Tussen de 10 en 12 jaar? Dan behoor je tot de Benjamins.
Aspirant jeugdleden zijn welkom na het volgen van drie proeflessen. Deze worden gegeven in september, januari en bij voldoende aanmeldingen ook in april. De kosten hiervoor bedragen €20,00.
Besluit je hierna lid te worden van Schermvereniging RANA, dan is hiermee óók de eerste maand contributie betaald. De proeflessen vinden plaats op woensdagmiddag.
Kijk op de site voor de eerstvolgende cursus. Klik hieronder door naar de website. Let op, voor de proeflessen jeugd zijn beperkt plaatsen beschikbaar!
TIP: Organiseer een clinic Schermen op school! Kijk op de site voor de mogelijkheden!
Schermvereniging RANA
Apollolaan 4
1077 RV Amsterdam
Openingstijden
Woensdag van 16.00 - 17.30 uur voor kinderen tot 12 jaar.Prijs
€60,00 per kwartaal.Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Zeilclub (8+)
Maak kennis met zeilen tijdens de zeilclub op de dinsdag of zondag bij Sport4kidz!
Telekids Musicalschool
Musicallessen voor kinderen vanaf ongeveer 4 jaar.
Leer Dj’en, rappen, songs schrijven tijdens Shorts!
Ontdek in 6 weken of er een DJ, producer of popster in jou schuilt. Bij Muziekschool Amsterdam!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken
Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.
18x meivakantie uitjes in en om Amsterdam
Lekkerrrrr meivakantie wat wil je nog meer? Nou super leuke uitjes natuurlijk. Waar je kids én jij blij van worden. Wij hebben weer een fijn rijtje verzameld voor je...