Anansi de spin en de gulzige Tijger (3 t/m 7 jaar)
Anansi gaat weer op avontuur in dit verhaal gebaseerd op het bekende prentenboek, in Theater de Landing.
Na de enorm succesvolle Anansi de Spin – Sterker dan Olifant, met uitverkochte zalen en lovende publieksreacties, maakt Vanaf2 Producties een nieuwe middenzaal productie: Anansi de spin en de gulzige Tijger. Een eigenzinnige en levendige voorstelling vol muziek en fantasie.
In deze voorstelling wordt Anansi geconfronteerd met de gulzige Tijger die zijn koelkast leeggeplunderd heeft. Alle wouddieren bibberen van angst voor Tijger, maar Anansi niet. Die heeft een plannetje om Tijger te slim af te zijn. Verwacht aanstekelijke liedjes en humor in een voorstelling over belangrijk cultureel erfgoed.
Prentenboekjesfestival
Deze voorstelling geeft gratis toegang tot het Prentenboekjesfestival: een unieke belevenis voor de allerkleinsten.
Meer info en tickets voor deze voorstelling in Theater de Landing vind je via de roze websitebutton!
Data:
- zondag 10 januari 2027 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Schouwburg Amstelveen / Theater de Landing
Uilenstede 106
1183 AM Amstelveen
Openingstijden
Zie website voor de speeltijdenToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Speel samen tijdens de Jantje Beton Buitenspeeldag!
Doe mee! Op woensdag 10 juni verandert heel Nederland in één grote buitenspeelplek.
Kokosbrood in Kalenderjaren (8+)
Een familievoorstelling vol dans, spel en zang over familie en langzaam beginnen te vergeten.
Doelab Doewaa! (6+)
Luister, ontdek en onderzoek mee met Professor Poms naar muziek in het Plein Theater!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lekker er-op-uit in juni
Toffe activiteiten, kinderfeestjes voor de jarige jetjes en jobjes, leuke voorstellingen en fijne plekjes waar je kunt eten & spelen. We hebben weer een fijn lijstje samengesteld om er op uit te gaan in juni.
Festivals voor de hele familie
Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?
Wij testten het Beleefpad in het Amsterdamse Bos!