
Scooter Experience
Met de Scooter Experience kun je met de hele familie de natuur rondom Amsterdam ontdekken!
Rondom Amsterdam is prachtige natuur te vinden, wat dacht je ervan om dit te ontdekken op de scooter?
Op een elektrische scooter rijd je over slingerende landweggetjes en bruggetjes, langs molens en Oud Hollandse dorpjes. Op de uitgebreide routekaarten staan hotspots en verrassingen. Tijdens de activiteit ontdek je deze schitterende omgeving van het Waterland en de Zaanstreek op een originele manier!
De Scooter Experience is een echt familieuitje. Voor kinderen vanaf 2 jaar zijn er veilige, gekeurde kinderzitjes. Kinderen tot 10 jaar mogen gratis achterop!
Reserveer nu! Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: meld je aan voor de nieuwsbrief van Kidsproof!
Scooter Experience
Wijdewormerplein 3
1456 CB Wijdewormer
Openingstijden
10:00 - 17:30 uurPrijs
Vanaf €39Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater
Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.
14x familieconcerten in Het Concertgebouw (2+)
Gierende gitaren, tinkelende toetsen en swingende saxofoons klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!
Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober
Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van lego tot gratis kamp en weekend van de wetenschap