Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Sir Winston Fun & Games

Life is more fun when you play games! Kom met het hele gezin plezier maken bij Sir Winston Fun & Games.

Op zoek naar een plek waar jong en oud samen volop plezier kunnen beleven? Dan ben je bij Sir Winston Fun & Games aan het goede adres! Dit is een echte Arcade hal Naast heel veel spellen vier je hier ook super leuke kinderfeestjes.

Bij Sir Winston vind je klassieke arcade games en de nieuwste trends op gamegebied. Al met al het leukste spelaanbod van de regio. Zet nieuwe highscores, win leuke prijzen door het verzamelen van tickets of versla je tegenstander in een rechtstreeks airhockey duel.

In omgeving Amsterdam vind je maar liefst twee locaties van Sir Winston Fun & Games:

Locatie Amsterdam
Buikslotermeerplein 2007, Amsterdam
Dagelijks geopend vanaf 11.00 uur.

Locatie Zaandam
Stadhuisplein 86-88, Zaandam
Dagelijks geopend vanaf 11.00 uur.

Life is more fun with games! Kom langs en beleef heel veel plezier.
Klik op de roze button voor meer informatie!

Krijg hieronder een impressie van locatie Ypenburg:

Tip: We hebben de leukste uitjes in en om Amsterdam voor je verzameld. Check ze hier!

Sir Winston Fun & Games

Mail direct

Mail direct naar Sir Winston Fun & Games

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

Xapp Zomerkamp: podiumplezier voor kids!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Toffe meivakantie en zomerkampen in en om Amsterdam

Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige meivakantie en zomerkampen.

Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts

Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.

3 x lammetjes kijken: hier zijn weer lammetjes geboren!

In het voorjaar worden op de boerderijen in buurt van Amsterdam weer lammetjes geboren! De jonge diertjes dansen vrolijk in de wei en kijken vast uit naar een bezoekje van de kids. Benieuwd waar je ze kunt aaien? We verzamelden onze favoriete locaties in Amsterdam voor je.

Paasuitjes en lente tips

Paaseieren zoeken of versieren of er gewoon lekker op uit? Wij hebben wat te gekke plekken gevonden waar je dat kan doen. En natuurlijk is er nog veel meer te doen dit Paasweekend. Wat dacht je van stoere auto's bewonderen of een leuke voorstelling?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief