Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speur met kindergids door Museum Van Loon

Stap in het oude huis van Henk en Daisy van Loon en ontdek hoe zij vroeger leefden

Leuk uitje: kinderen kunnen samen met hun (groot)ouders of verzorgers Museum Van Loon ontdekken! In de Kindergids nemen Daisy en Henk van Loon hen mee op een leuke reis door hun oude grachtenpand. Dit speciale boekje, ontworpen voor kinderen vanaf 6 jaar, brengt het leven in een negentiende-eeuws huis tot leven.

Hoe zag een dag eruit voor Daisy en Henk? Wat waren de regels in het huis en hoe verschilt dat van nu? En wat dacht je van de etiquetteregels en het leven met personeel? De Kindergids geeft interactieve opdrachten op verschillende plekken in het museum, zodat kinderen op een speelse manier leren over het verleden.

Ook is de tentoonstelling Flourish: Kehinde Wiley x Museum Van Loon nog t/m 30 november te zien.

Kom je langs? Klik op de roze button voor meer informatie en tickets!

Bekijk voor meer leuke activiteiten onze uitagenda. 

 

Museum Van Loon

Keizersgracht 672

1017 ET Amsterdam

Mail direct

Mail direct naar Museum Van Loon

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Meer inspiratie

Dichtbij Tanja

Kom oog in oog met Tanja, het beroemdste nijlpaard van Amsterdam!

Van Gogh en de familie Roulin

Van kleurrijke portretten tot creatieve activiteiten in het Van Gogh Museum

Herfstvakantie in Het Scheepvaartmuseum

Ontdek tijdens de herfstvakantie de workshops en tentoonstellingen in Het Scheepvaartmuseum!

Kom naar de OBA in de herfstvakantie

Joepie! Het is vakantie! Kom naar de OBA om te lezen, te maken, te ontdekken, je te laten inspireren!

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

4x Wandelen met kinderen in de natuur om Amsterdam

Wil je leuk wandelen met kinderen? Daar hoef je echt niet ver voor. In de natuur rondom Amsterdam zijn er super leuke en kindvriendelijke wandelingen. Hier onze toppers..

Hoeveel dieren leven er in Amsterdam denken jullie?

En welke wonen er allemaal in de grachtengordel? Je ontdekt het hier!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Alle herfstvakantie uitjes in en om Amsterdam

Noord, Zuid, Oost, West, Zaandam en Amstelveen; werkelijk overal is zo'n tof herfstvakantie programma! Bij de theaters, musea, er zijn workshops en toffe buitenactiviteiten.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief