Speurtocht museum Het Schip
Leer alles over de architecten en vormentaal van de Amsterdamse School!
Voor jonge ontdekkers tot 8 jaar heeft Museum Het Schip een spannende speurtocht! Leer op een speelse manier alles over de architecten en bijzondere vormen van de Amsterdamse School.
Haal jouw speurtocht bij de balie en ga op avontuur!
Meer info over de speurtocht vind je via de roze websitebutton!
Bijna een jarige in het gezin? Hier vind je een te gek kinderfeestje.
Museum Het Schip
Oostzaanstraat 45
1013 WG Amsterdam
Prijs
Zie website
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lekker gymmen bij The Little Gym: wat een feest
Gymmen bij The Little Gym zorgt voor een grote dosis 'Serious fun'. Mijn dochter vond het vooral 'veel fun'. Maar de lessen zorgen ook voor een positieve sociale en fysieke ontwikkeling!
Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior
Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!
6x Natuurspeeltuinen in Amsterdam
Hoe fijn dat er in Amsterdam 6 toffe natuurspeeltuinen zijn waar kids na school en in het weekend lekker kunnen uitrazen! Dus, hup, oude kleren aan en op naar een van deze speeltuinen in de natuur.