Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Watersportverhuur

Bij Sport4kidz kun je van alles huren, denk aan een kajak, supboard of Canadese Kano!

Er is van alles te doen bij Sport4kidz

In de gehele periode tussen de meivakantie en de herfstvakantie is het dagelijks mogelijk langs te komen voor de verhuur van het watersportmateriaal. Op doordeweekse dagen kun je tussen 10.00u – 17.00u vrijblijvend langskomen voor de verhuur. Het wordt aangeraden om voorafgaand aan je bezoek even te bellen naar 085-0711078. Het is namelijk mogelijk dat ons watersportmateriaal gebruikt wordt door andere activiteiten en verhuur niet mogelijk. Op zaterdag en zondag kun je de tijdens de opening van het natuurzwembad tussen 14.00u – 17.30u vrijblijvend langskomen voor de verhuur van de watersportmaterialen.

Huur bijvoorbeeld: een 1 persoons kayak, een SUPboard, een Canadese Kano of een Optimist zeilboot. Kortom genoeg leuke, nieuwe en spannende dingen om uit te proberen!

Let op: 
– Kinderen die het gebied betreden moeten minimaal een A-diploma hebben en bij het betreden van het water is een zwemvest verplicht!
– Kinderen jonger dan 12 jaar mogen alleen onder begeleiding van een ouder/begeleider (maximaal 1 per 5 kidz) het water betreden.

Tip: bekijk wat er allemaal nog meer te doen is bij Sport4kidz!

Sport4Kidz

Valentijnkade 131

1095 KH Amsterdam

Prijs Waterfun (zwemmen+spelen met materialen) €3 per uur

Kajak €5 per uur

Canadese Kano €10 per uur

Supboard €10 per uur

Windsurfen €15 per uur

Zeilboot optimist €20 per uur
Mail direct

Mail direct naar Sport4Kidz

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kinder Vrijmarkten op Koningsdag 2026

Koning Willem-Alexander en Koningin Maxima zijn dit jaar in Dokkum met Koningsdag. Wat ga jij doen? Lees hier het overzicht met alle vrijmarkten voor kinderen in Amsterdam!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

18x meivakantie uitjes in en om Amsterdam

Lekkerrrrr meivakantie wat wil je nog meer? Nou super leuke uitjes natuurlijk. Waar je kids én jij blij van worden. Wij hebben weer een fijn rijtje verzameld voor je...

Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken

Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief