Watersportverhuur
Bij Sport4kidz kun je van alles huren, denk aan een kajak, supboard of Canadese Kano!
Er is van alles te doen bij Sport4kidz!
In de gehele periode tussen de meivakantie en de herfstvakantie is het dagelijks mogelijk langs te komen voor de verhuur van het watersportmateriaal. Op doordeweekse dagen kun je tussen 10.00u – 17.00u vrijblijvend langskomen voor de verhuur. Het wordt aangeraden om voorafgaand aan je bezoek even te bellen naar 085-0711078. Het is namelijk mogelijk dat ons watersportmateriaal gebruikt wordt door andere activiteiten en verhuur niet mogelijk. Op zaterdag en zondag kun je de tijdens de opening van het natuurzwembad tussen 14.00u – 17.30u vrijblijvend langskomen voor de verhuur van de watersportmaterialen.
Huur bijvoorbeeld: een 1 persoons kayak, een SUPboard, een Canadese Kano of een Optimist zeilboot. Kortom genoeg leuke, nieuwe en spannende dingen om uit te proberen!
Let op:
– Kinderen die het gebied betreden moeten minimaal een A-diploma hebben en bij het betreden van het water is een zwemvest verplicht!
– Kinderen jonger dan 12 jaar mogen alleen onder begeleiding van een ouder/begeleider (maximaal 1 per 5 kidz) het water betreden.
Tip: bekijk wat er allemaal nog meer te doen is bij Sport4kidz!
Sport4Kidz
Valentijnkade 131
1095 KH Amsterdam
Prijs
Waterfun (zwemmen+spelen met materialen) €3 per uurKajak €5 per uur
Canadese Kano €10 per uur
Supboard €10 per uur
Windsurfen €15 per uur
Zeilboot optimist €20 per uur
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een zondagochtend bij The Bookshop Kids in Amsterdam
Soms ontdek je zo’n uitje en denk je meteen: waarom wist ik dit niet eerder? The Bookshop Kids in de Stadsschouwburg Amsterdam is precies zo’n plek. Een beetje theater. Een fijn boek. En een relaxte sfeer. Jullie kind verdwijnt in een verhaal en jij geniet van een lekkere kop koffie. Klinkt als een prima zondagochtend toch?
Naar het Van Gogh Museum met kids
Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.