
SportPlaza Mercator
Begin hier je zwemles met peuter, kleuter of basisschool leerling!
Bij SportPlaza Mercator biedt zwemlessen aan kinderen vanaf 4 jaar. Het uiteindelijke doel is natuurlijk zwemdiploma A behalen. Voor iedereen tot acht jaar oud heeft SportPlaza Mercator Jip’s WaterWereld® ontwikkeld. Jip is een cartoon-nijlpaardje dat zich thuisvoelt in het water.
Onder Jip’s WaterWereld vallen de activiteiten:
– Jip’s Zwangerschapszwemmen;
– Jip’s Baby- en Peuterzwemmen;
– Jip Zwem-ABC.
Klik voor meer informatie over Jip en de daarbijbehorende activiteiten door naar de site via de roze button.
SportPlaza Mercator
Jan van Galenstraat 315
1056 CB Amsterdam
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
16X Uitjes met Pinksteren en in juni
Jij al bedacht wat je met Pinksteren, Vaderdag en de andere dagen in juni gaat doen? Laat je inspireren door de tips die wij kregen!
Een middag Rijksmuseum met kids
In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!
Knutseltips voor vaderdag!
Een eigen gemaakte knutsel is toch altijd het aaaaaallerleukste met Vaderdag!
