Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

SportPlaza Mercator

Begin hier je zwemles, even ontspannen met baantjestrekken of gezellig dagje met de familie!

Bij SportPlaza Mercator kunt u op meerdere tijdstippen in de week vrijzwemmen (recreatief zwemmen). Het wedstrijdbad is twee meter diep en de beweegbare bodem staat op 1.50 meter. Er zijn geen lijnen in het zwembad en er liggen zwemplanken, ballen en andere materialen. Ook is er een kinderspeelbad met krokodil en een therapeutisch zwembad. 

In de zomer is het ook mogelijk om buiten te zwemmen in het buitenbad!

Ook biedt het zwembad zwemlessen aan kinderen vanaf 4 jaar. Het uiteindelijke doel is natuurlijk zwemdiploma A behalen. Voor iedereen tot acht jaar oud heeft SportPlaza Mercator Jip’s WaterWereld® ontwikkeld. Jip is een cartoon-nijlpaardje dat zich thuisvoelt in het water.

Onder Jip’s WaterWereld vallen de activiteiten:
– Jip’s Zwangerschapszwemmen;
– Jip’s Baby- en Peuterzwemmen;
– Jip’s WaterWennen;
– Jip Zwem-ABC.

Klik voor meer informatie over Jip en de daarbijbehorende activiteiten door naar de site via de roze button.

SportPlaza Mercator

Jan van Galenstraat 315

1056 CB Amsterdam

Openingstijden zie website
Prijs Entree: € 6,50
(kids t/m 2 jr gratis)
Mail direct

Mail direct naar SportPlaza Mercator

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Workshop Van Gogh Museum

Bijna elke woensdag & zaterdag zijn er toffe kinderworkshops in het Van Gogh Museum met diverse thema's
Nieuw

Cineville Kidspas

Met de Cineville Kidspas kun je een jaar lang onbeperkt naar de film door heel Nederland!

CaccHho CucchhA

In deze tentoonstelling in De Appel mag je spelen, kunstwerken aanraken en kostuums aantrekken!

Vriendjes & vriendinnetjes schaatsen

Ontdek hoe leuk schaatsen bij een vereniging is: doe gratis mee!

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: de leukste stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Van Gogh en de Roulins — een kleurrijk familie-uitje

Samen op ontdekking in het Van Gogh Museum! Met een speurtocht, creatieve activiteiten en het miniatuur Gele Huis is dit een topuitje voor gezinnen.

Een middag Rijksmuseum met kids

In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!

De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!

Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!

Superleuke Sinterklaas-, schaats- en novemberuitjes

'Zie ginds komt de stoomboot...' Op 16 november vaart Sinterklaas met zijn pieten weer Amsterdam binnen! En deze ouwe baas is zo aardig geweest om ons al een kijkje in zijn agenda te geven! Zie hieronder waar hij de komende weken is. Dit en nog meer leuke tips voor november.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief