Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

SportPlaza Mercator

Begin hier je zwemles, even ontspannen met baantjestrekken of gezellig dagje met de familie!

Bij SportPlaza Mercator kunt u op meerdere tijdstippen in de week vrijzwemmen (recreatief zwemmen). Het wedstrijdbad is twee meter diep en de beweegbare bodem staat op 1.50 meter. Er zijn geen lijnen in het zwembad en er liggen zwemplanken, ballen en andere materialen. Ook is er een kinderspeelbad met krokodil en een therapeutisch zwembad. 

In de zomer is het ook mogelijk om buiten te zwemmen in het buitenbad!

Ook biedt het zwembad zwemlessen aan kinderen vanaf 4 jaar. Het uiteindelijke doel is natuurlijk zwemdiploma A behalen. Voor iedereen tot acht jaar oud heeft SportPlaza Mercator Jip’s WaterWereld® ontwikkeld. Jip is een cartoon-nijlpaardje dat zich thuisvoelt in het water.

Onder Jip’s WaterWereld vallen de activiteiten:
– Jip’s Zwangerschapszwemmen;
– Jip’s Baby- en Peuterzwemmen;
– Jip’s WaterWennen;
– Jip Zwem-ABC.

Klik voor meer informatie over Jip en de daarbijbehorende activiteiten door naar de site via de roze button.

SportPlaza Mercator

Jan van Galenstraat 315

1056 CB Amsterdam

Openingstijden zie website
Prijs Entree: € 6,50
(kids t/m 2 jr gratis)
Mail direct

Mail direct naar SportPlaza Mercator

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

OBA Boekstart

Geniet samen met je kleintje (0-4 jaar) van boeken met Boekstart van de OBA.

Wind ’n Wheels Amsterdam

Landzeilen, SUPPen, archery tag..het kan allemaal bij Wind 'n Wheels!

Black Cat Theatre

Theater voor kinderen vanaf 1 t/m 6 jaar. Speelse, beeldende en muzikale voorstellingen.

De geboorte van de stad

Ontdek het ontstaan van Amsterdam in het Stadsarchief: leer hoe de eerste Amsterdammers leefden!

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Een middag Rijksmuseum met kids

In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!

Festivals voor de hele familie

Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?

Knutseltips voor vaderdag!

Een eigen gemaakte knutsel is toch altijd het aaaaaallerleukste met Vaderdag!

16X Uitjes met Pinksteren en in juni

Jij al bedacht wat je met Pinksteren, Vaderdag en de andere dagen in juni gaat doen? Laat je inspireren door de tips die wij kregen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief