Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

SportWays Hockeykamp

Ben jij een (bijna)hockeyer en ben je tussen de 5 en 14 jaar? Kom gezellig naar een SportWays Hockeykamp!

SportWays organiseert kampen voor spelers én goalies!

Tijdens schoolvakanties krijg je de meest vernieuwende en leukste trainingen waarbij je ontzettend veel gaat leren! Samen met ervaren staff ga je aan de slag om het allerbeste uit jezelf te halen, waardoor je nog meer plezier beleeft aan hockey. En tijdens elk kamp sta je met een topspeler uit de Hoofdklasse op het veld! Wat dacht je van Jorrit Croon, Maartje Paumen of Ginella Zerbo?

Er zijn kampen voor Kids (5 t/m 7 jaar), YoungStars (7 t/m 9 jaar), Juniors (10 t/m 13 jaar), TOP en Goalies (8 t/m 14 jaar)

Kom je ook naar een hockeykamp, tijdens de mei-, zomer– of herfstvakantie?

Klik op de roze button voor meer informatie of om je aan te melden.

Tip: Tof verjaardagspartijtje vieren? Bekijk ons overzicht van kinderfeestjes in Amsterdam!

SportWays Hockey Camps

Nieuwe Kalfjeslaan 21C

1182 AA Amstelveen

Openingstijden Verschillende data, zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar SportWays Hockey Camps

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

NIEUW: Play Kinetix – Interactief gamepark!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

12 Tips voor Kinderfeestjes, naschoolse activiteiten en januari uitjes!

Is je koter binnenkort jarig of net jarig geweest? En moet er een feestje georganiseerd worden? We hebben weer fijne tips verzameld. Ook voor leuke na-schoolse activiteiten, en uitjes in januari. Zeker even doorheen struinen. Veel inspiratie gewenst!

Winteruitjes voor het gezin in januari en februari

Top winteruitjes voor de hele familie: voorstellingen, concerten, voorlezen, feestjes, nachoolse activiteiten en meer

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!

9x binnenspeeltuinen in en om Amsterdam

Is het druilerig weer buiten en vliegen je kinderen tegen de muren op? Dan is een binnenspeeltuin een ideale mogelijkheid om even die energie kwijt te raken. Gelukkig kent Amsterdam verschillende binnenspeelparadijzen. Wij hebben ze op een rijtje gezet! Wat is jouw favoriet?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief