Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Voorleesochtend met drag queen Heisa Jynx

Voorlezen, verkleden en knutselen met drag queen Heisa Jynx in het Stadsarchief in de herfstvakantie!

Op woensdag 14 oktober is er een voorleesochtend met drag queen Heisa Jynx. Het voorlezen is tussen 11 en 12 uur en de rest van de dag zijn de kinderen lekker creatief bezig aan de knutseltafel. Toegang is gratis en je hoeft je niet aan te melden. En jullie mogen uiteraard verkleed komen!

Queen Heisa organiseert al langer voorleesmiddagen waarin fantasie, plezier en jezelf mogen zijn centraal staan. Met haar grote persoonlijkheid, kleurrijke looks en een flinke dosis humor neemt ze kinderen mee in bijzondere verhalen over diversiteit, inclusiviteit en vooral hoe leuk het is dat iedereen anders is. Tijdens deze ochtend leest Heisa voor, maakt ze er samen met de kinderen een feestje van en is er natuurlijk ook ruimte om lekker creatief bezig te zijn. Na het voorlezen gaan de kinderen knutselen en kunnen ze hun fantasie helemaal de vrije loop laten.

Klik op de roze button voor meer informatie over deze tentoonstelling!

Check onze uitagenda voor meer leuke uitjes!

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Stadsarchief Amsterdam

Vijzelstraat 32

1017 HK Amsterdam

Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Stadsarchief Amsterdam

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Toon op kaart

Meer inspiratie

Samen creatief in het Zaans Museum

Ga deze herfstvakantie creatief aan de slag met naald en draad en werk samen aan een groot kunstwerk!

Kom naar de OBA in de herfstvakantie

Joepie! Het is vakantie! Kom naar de OBA om te lezen, te maken, te ontdekken, je te laten inspireren!

Vue Amsterdam Film Spaarboekje

Spaar voor leuke prijzen met het Vue Film Spaarboekje, in samenwerking met Donald Duck!

Amsterdam in Motion

Ontdek 's deze vakantie de grootste multimediale maquette van een stad: zie, voel en beleef Amsterdam!

Uitgelicht

3 Insidetips van Cinekid, lees ze hier

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

3 Insidetips van Cinekid, lees ze hier

Over verschillen, de première van dit jaar en favoriete film van de directeur

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

Alle herfstvakantie uitjes in en om Amsterdam

Noord, Zuid, Oost, West, Zaandam en Amstelveen; werkelijk overal is zo'n tof herfstvakantie programma! Bij de theaters, musea, er zijn workshops en toffe buitenactiviteiten.

Dagje uit in de oude binnenstad van Amsterdam: deze 3 musea zijn verrassend leuk!

Een dagje Amsterdam met kinderen saai? Echt niet! Onze Kidsproofreporters bezoeken drie verrassende musea in de oude binnenstad van Amsterdam. Het leuke? Ze liggen allemaal op loopafstand van elkaar. Onderweg wandelen we langs de grachten, pakken we een terrasje en maken we van museum naar museum een gezellig avontuur. 

Win gezinstickets voor Fun Forest
Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor een Fun Forest-locatie bij jou in de buurt!

Ik doe mee!