Vier je feestje met dieren
Op de kinderboerderij van het Amstelpark kan dat!
Vier je verjaardagsfeestje in het Amstelpark! Met je vriendjes en vriendinnetjes kun je lekker spelen en dieren bekijken.
Als je je feestje hier viert, krijg je een kindermenu. Er zijn 2 soorten waar je uit kunt kiezen; Menu Kroker/Frikandel of Menu Kipnuggets. Wil je liever andere snacks of broodjes? Dat kan ook!
Kijk voor meer informatie en om te reserveren op de website. Klik hieronder op “naar de website”.
Stadsboerderij Amsteldieren
Amstelpark 18
1083 HZ Amsterdam
Openingstijden
Elke dag geopend van 10.00 - 16.00 uur.Gesloten op 30 april, tijdens de kerstdagen en nieuwjaarsdag.
Prijs
Entree gratis, kindermenu vanaf €5,25 per kind.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Feestje bij Move Lab Kids Expo
Zoek je een unieke en interactieve plek voor het verjaardagsfeest van je kind? Vier het bij Move Lab!
Bowlen Lasergamen Minigolf
Bij Aloha vier je een tof verjaardagsfeestje en kun je èn Bowlen èn Lasergamen èn Minigolf spelen!
Klim- en klauterfeestje
Bij The Little Gym kunnen kinderen van 1 tot 12 jaar een lekker actief verjaardagsfeestje geven.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Waarom we trots mogen zijn op Amsterdam!
We bezochten Amsterdam in Motion en waren onder de indruk van onze eigen stad
9x binnenspeeltuinen in en om Amsterdam
Is het druilerig weer buiten en vliegen je kinderen tegen de muren op? Dan is een binnenspeeltuin een ideale mogelijkheid om even die energie kwijt te raken. Gelukkig kent Amsterdam verschillende binnenspeelparadijzen. Wij hebben ze op een rijtje gezet! Wat is jouw favoriet?
Een middag Rijksmuseum met kids
In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!