Speeltuin De Zeeslag
Even lekker uitleven? Kom dan naar speeltuin De Zeeslag, waar je kunt schommelen, klimmen en klauteren!
In deze speeltuin kunnen kinderen van alle leeftijden zich vermaken. De speeltuin is open, met toezicht en spelbegeleiding, op de volgende tijden:
1 april tot 1 oktober:
• Maandag en vrijdag van 12.00 tot 18.00 uur
• Dinsdag tot en met donderdag van 10.00 tot 18.00 uur
• Zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur
• Zondag van 12.00 tot 17.00 uur
1 oktober tot 1 april:
• Maandag en vrijdag van 12.00 tot 17.00 uur
• Dinsdag tot en met donderdag van 10.00 tot 17.00 uur
• Zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur
Ook worden er regelmatig extra activiteiten georganiseerd, zoals muziek maken! Kijk op de site voor het actuele programma.
Meer informatie over afwijkende openingstijden? Klik hieronder op de link naar de website van speeltuin De Zeeslag.
De Zeeslag
Parlevinkerpad 40
1034 JE Amsterdam
Prijs
Vrij toegankelijkToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je (klein)kind.
Wij maakten onze eigen muizenmeubeltjes in Het Muizenhuis
Op zoek naar een creatief uitje met kinderen voor in het weekend? Dan is de inloopworkshop bij Het Muizenhuis Amsterdam echt een aanrader. Onze Kidsproof reporter Janneke volgde met haar twee dochters (6 en 8 jaar) een workshop. En dat valt goed in de smaak. Lees hier haar verhaal.
Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam
Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!