Speeltuin Volewijck
Een leuke speeltuin, aangesloten bij de Stichting SPIN.
In deze speeltuin kunnen kinderen van alle leeftijden zich vermaken. De speeltuin is open, met toezicht en spelbegeleiding, op de volgende tijden:
1 april tot 1 oktober:
• Maandag en vrijdag van 12.00 tot 18.00 uur
• Dinsdag tot en met donderdag van 10.00 tot 18.00 uur
• Zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur
• Zondag van 12.00 tot 17.00 uur
1 oktober tot 1 april:
• Maandag en vrijdag van 12.00 tot 17.00 uur
• Dinsdag tot en met donderdag van 10.00 tot 17.00 uur
• Zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur
Ook worden er regelmatig extra activiteiten georganiseerd, zoals spelletjes en tuinieren! Kijk voor het actuele programma op de site.
Meer informatie over afwijkende openingstijden? Klik hieronder op de link naar de website van speeltuin Volewijck.
Meld je aan voor de nieuwsbrief en ontvang leuke uitjes in je inbox!
Volewijck
Heimansweg 33
1031 TZ Amsterdam
Prijs
Vrij toegankelijkToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!
Onze 9 zomer highlights in Het Scheepvaartmuseum
Een zee vol extra activiteiten deze zomer. Start je dag met wateryoga, vis plastic, lees verhalen, stap aan boord van het grote schip of ontdek het verhaal van de Walvis of Duiker Doris. Extra leuk: kinderen t/m 4 jaar hebben gratis toegang!
30x Top zomervakantie uitjes in en om Amsterdam!
Hoera, VAKANTIE!!! Blijf jij in Amsterdam in de zomervakantie? Check snel deze super leuke tips voor uitjes, gezinsuitjes en vakantiekampen! Fijne vakantie!