
Ponyrijden bij Waveren
Vanaf 8 jaar kun je op les bij de manege Stichting Waveren. Je leert pony's verzorgen en er op rijden!
De rijlessen duren twee uur waarvan een uur wordt besteed aan de verzorging en het op- en afzadelen van de pony’s en paarden en het andere uur aan het rijden.
Je deelt met een ander kind een pony waar je ieder een half uur op rijdt. Het andere half uur kijk je mee of loop je naast de pony en houd je deze aan een touwtje vast. Zo kun je de hele tijd geconcentreerd blijven.
Als je goed kan rijden, dan mag je naar het tweede niveau. De lessen duren langer en je mag meer dingen doen.
Inschrijven voor de rijlessen kan door te mailen. Klik hiervoor op de groene button.
Klik op de roze button voor meer informatie over de tijden en prijzen.
Klik op de roze button voor meer informatie over de tijden en prijzen.
Stichting Waveren heeft ook een miniclub. Hier leer je rijden en pony’s verzorgen vanaf 6 jaar.
Stichting Waveren
Provincialeweg 56
1103 SB Amsterdam
Prijs
losse groepsles €16,50 (met eigen paard €10,50)
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Festivals voor de hele familie
Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?
16X Uitjes met Pinksteren en in juni
Jij al bedacht wat je met Pinksteren, Vaderdag en de andere dagen in juni gaat doen? Laat je inspireren door de tips die wij kregen!
Knutseltips voor vaderdag!
Een eigen gemaakte knutsel is toch altijd het aaaaaallerleukste met Vaderdag!
