Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

T.C. IJsbaanpad

Heb jij passie en ambitie voor de tennissport? Kom dan naar Tennisvereniging IJsbaanpad!

Zoals je ziet op het welkomstbord speelt er nog een andere club op het park: A.L.T.C Algemene. Welke banen van T.C. IJsbaanpad zijn is makkelijk te zien, want elke baan heeft de naam van een tennisheld. Zo is Baan 6 de Richard Krajicek baan, baan 7 de Steffi Graf baan, baan 8 de Andre Agassi baan, baan 9 is Eltingh & Haarhuis baan, baan 10 de John McEnroe baan en baan 12 de Björn Borg baan. 

Bij T.C. IJsbaanpad krijgt de jeugd les door Tennisschool Tennis Op Maat.
Hier wordt een programma gevolgd waarbinnen ambitieuze jeugd zich kan ontwikkelen.

Beginnende kinderen van IJsbaanpadleden kunnen ook lid worden en tennisles krijgen. Deze kinderen bieden we een seizoen waarin ze kennismaken met de tennissport. Indien de kinderen enthousiast zijn geraakt komen ze in een programma terecht waarbinnen ze minimaal 2 x per week trainen.

Het aantal jeugdleden blijft beperkt waardoor de trainingen meer “op maat” gegeven kunnen worden.  Het programma onderscheidt zich door de persoonlijke aandacht en ondersteuning.

Voor wie is het programma geschikt:

  • Jeugd met passie en ambitie voor de tennissport
  • Jeugd met bereidheid om meerdere malen per week te trainen

Verder organiseert de club een open jeugd toernooi voor kinderen t/m 10 jaar en kinderen t/m 17 jaar.

Ook zin om te komen spelen? Kijk dan snel op de site!

T.C. IJsbaanpad

IJsbaanpad 45

1076 CV Amsterdam

Openingstijden Tennisbanen, tennislounge en kleedkamers zijn geopend van maandag t/m vrijdag van 09.00-23.00 uur.
Prijs vollid €200,00
Mail direct

Mail direct naar T.C. IJsbaanpad

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Festivals voor de hele familie

Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?

Toffe zomer vakantiekampen in en om Amsterdam

Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige meivakantie en zomerkampen.

Leuke familieuitjes in juni en begin juli

Wij hebben heel veel leuke (GRATIS) uitjes voor juni en begin juli! Laat je inspireren door de tips die wij kregen!

Een middag Rijksmuseum met kids

In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief