
Je partijtje met Tante Lien
Voor kinderfeestjes op maat moet je zijn bij Tante Lien. Alles wordt voor jou georganiseerd!
Je wilt je kind een onvergetelijk feest bezorgen maar hebt niet zoveel zin in rommel en gedoe? Je hebt een partyblock en geen inspiratie? Bel dan Tante Lien!
Alle feestjes worden op maat gemaakt voor jouw kind. Van een klein gezellig huiselijk feestje voor 6 vriendjes tot het afhuren van een ruimte met een goochelshow of een disco voor de hele klas.
Alles is mogelijk! Én het wordt van A tot Z voor je geregeld.
Een feestje duurt 2 uur en is vanaf 6 kinderen te boeken. Ook kan je je feestje uitbreiden met allerlei leuke feestelijkheden.
Stuur voor meer informatie een mailtje naar Tante Lien via de groene button. Voor een impressie van Tante Lien’s feestjes klik je op de roze button.
Tip: Er staan nog meer leuke kinderfeestjes in de categorie Kinderfeestjes!
Meer inspiratie


Feestje in de Pluktuin
Vier je kinderfeestje tussen de bloemen! Bij de Pluktuin Amstelveen is ieder seizoen iets te doen!
Fun Forest Feestje
Vier je kinderfeestje in de bomen, kom klimmen bij Fun Forest Amsterdam!
Kinderfeestjes Stal Oostwal
Kinderen kunnen kiezen uit een pony-, E-trialbike en E-quad feestje bij Stal Oostwal!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Festivals voor de hele familie
Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?
Knutseltips voor vaderdag!
Een eigen gemaakte knutsel is toch altijd het aaaaaallerleukste met Vaderdag!

Een middag Rijksmuseum met kids
In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!