Teatro Munganga
Teatro Munganga maakt theater voor iedereen: kinderen, jongeren, ouders, juffen, meesters, oma’s, opa’s…
Munganga (spreek uit: moen-gang-gaa) komt uit het woord mganga, een stam uit Afrika. De priesters van deze stam maken tijdens hun rituelen grote en komische gebaren. Ze trekken gekke gezichten, grimassen en ze dansen: dit alles om indruk te maken, te ontroeren.
De voorstellingen zijn geschikt voor kinderen en hun ouders, grootouders of om met de hele klas naar toe te gaan! Per voorstelling staat de minimumleeftijd aangegeven. Kijk hiervoor op de site.
Je ziet, hoort en ontdekt tijdens een voorstelling van alles over de cultuur, jezelf, de liefde, de natuur, ouder worden en alles waar je in het leven mee te maken kan krijgen.
Zin in een theatervoorstelling? Kijk dan snel op de site voor het huidige aanbod!
Teatro Munganga
Schinkelhavenstraat 27-HS
1075 VP Amsterdam
Openingstijden
Zie de agenda op de site.Prijs
Verschilt per voorstelling.Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lekker er-op-uit in juni
Toffe activiteiten, kinderfeestjes voor de jarige jetjes en jobjes, leuke voorstellingen en fijne plekjes waar je kunt eten & spelen. We hebben weer een fijn lijstje samengesteld om er op uit te gaan in juni.
Toffe zomerkampen in en om Amsterdam
Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige zomerkampen.