Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Vakantiekamp (4-9 jaar)

Kom naar het 3-in-1 vakantiekamp van The Little Makers, voor kunst, wetenschap, spelletjes en meer!

Het beste van The Little Makers, Mini Professors & Toddler Sense gecombineerd in 1 week boordevol plezier en leren! Een uniek programma voor jouw kleintje om plezier te hebben tijdens de schoolvakanties! Met een combinatie van wetenschap, kunst, bewegen en spelletjes is er genoeg te ontdekken en verkennen voor jouw kids!

Het zijn volle dagen van 9-17 uur waarin de kids kunnen spelen, dansen, springen in springkastelen, schilderen en nog veel meer! Tijdens het vakantiekamp is er genoeg tijd om van alles te ontdekken, creatief bezig te zijn en een hoop plezier te beleven!

Voor kinderen van 4 t/m 9 jaar die Nederlands en/of Engels spreken.

Kom je ook naar dit leuke kamp?

Er is een voorjaarsvakantiekamp, meivakantiekamp, zomervakantiekamp en herfstvakantiekamp.

Het kamp is zowel te boeken voor een dag als voor de hele week. Je kan ook een kortingspakket kopen en vijf dagen verdelen over verschillende vakanties in een jaar!

Schrijf je nu in!

Klik op de roze button voor meer informatie en om je aan te melden!

Tip: volg Kidsproof Amsterdam op facebook!

The Little Makers

Eerste Sweelinckstraat 21

1073 CL Amsterdam

Openingstijden 9:00-17:00
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar The Little Makers

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Meer inspiratie

ARTZUID Vakantiekampen

Tijdens het ARTZUID ART CAMP ga je in de vakantie 5 dagen lang aan de slag als echte kunstenaar!

Hollandsche Manege Ponykamp

Kom in je vakantie naar een supertof vakantiekamp bij De Hollandsche Manage!

Splashweken watersportkamp

Kom in de vakantie lekker sporten op het water tijdens de Splashweken van Watersportcentrum Sloterplas.

Dans4daagse in Diemen (9+)

Ready to move? Doe mee met de Dans4daagse in Theater de Omval in Diemen!

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Knutseltips voor vaderdag!

Een eigen gemaakte knutsel is toch altijd het aaaaaallerleukste met Vaderdag!

Een middag Rijksmuseum met kids

In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!

Festivals voor de hele familie

Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?

16X Uitjes met Pinksteren en in juni

Jij al bedacht wat je met Pinksteren, Vaderdag en de andere dagen in juni gaat doen? Laat je inspireren door de tips die wij kregen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief