
The River Girls
Een Majorettepeloton en Twirlgroep vol dans en muziek. Iets voor jou?!
De The River Girls bestaan uit een groep meiden die de majorette/twirl sport beoefenen. Ze treden op als groep en als solisten of duo’s. De grote groep bestaat uit 14 meiden en op dit moment is het thema: Ciske de Rat.
De solisten en duo’s hebben allemaal hun eigen muziek en maken daar hun show op alleen met baton of met attributen.
De twirl groepen doen hun show op verplichte muziek, alleen de Rythmic twirl groep heeft eigen uitgekozen muziek.
Wilt je eens een les bezoeken of lid worden, dan kan dit. Op maandagavond wordt er getraind in Amsterdam-Zuid, op woensdagavond in de gym van een school in Amsterdam-Noord.
Klik hieronder direct door naar de site!
The River Girls
Gaaspstraat 8
1079 VE Amsterdam
Openingstijden
Maandag: 18.30-19.15 uur Beginners, 19.20-20.15 uur Grote groep,20.20-21.00 uur small team
Woensdag: 19.00-21.00 uur solisten training
Prijs
Zie de siteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Knutseltips voor vaderdag!
Een eigen gemaakte knutsel is toch altijd het aaaaaallerleukste met Vaderdag!

Een middag Rijksmuseum met kids
In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!
Festivals voor de hele familie
Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?