Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Science Summercamp

Ben jij nieuwsgierig? Dan is The Science Camp misschien wel een leuk kamp voor jou! (5+)

Ben jij tussen de 5 en 10 jaar en vraag jij je vaak af waarom dingen zijn zoals ze zijn?

Tijdens The Science Camp leer je de wereld op een wetenschappelijke manier kennen! Je ontdekt van alles over bijvoorbeeld het weer, de eigenschappen van water of over verontreiniging. Ieder kamp heeft een ander thema.

Tijdens het kamp mogen kinderen deelnamen aan te gekke activiteiten en experimenten. Denk aan robots bouwen, scheikundige experimenten en raketten lanceren. Plezier en wetenschap staan centraal.

Het kamp is in het Engels en Nederlands. Je kunt boeken voor een hele week of een losse dag. Dat wordt een leerzame én superleuke tijd!

Klik op de roze button om naar de website te gaan.

Tip: vier je kinderfeestje in Amsterdam!

The Science Camp

Henrick de Keijserplein 45

1073 SW Amsterdam

Openingstijden Van 14 t/m 19 juli 2025, 21 t/m 25 juli 2025, 11 t/m 15 aug 2025 en 18 t/m 22 aug 2025
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar The Science Camp

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Summercamp – Drop the Mic

Laat je horen! Verander jouw ideeën in kunst, muziek én actie bij Muziekschool Amsterdam!

Splashweken watersportkamp

Kom in de vakantie lekker sporten op het water tijdens de Splashweken van Watersportcentrum Sloterplas.

Theaterkamp Vondelpark

Dit is jouw kans om theater te leren maken en op het podium in het Vondelpark te staan! (8+)

Dans4daagse in Diemen (9+)

Ready to move? Doe mee met de Dans4daagse in Theater de Omval in Diemen!

Uitgelicht

Youtubers op game event in Studio 21

Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Festivals voor de hele familie

Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?

Toffe zomer vakantiekampen in en om Amsterdam

Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige meivakantie en zomerkampen.

De 14 zomer highlights in Het Scheepvaartmuseum

Start je dag met yoga, vis plastic, stap aan boord van het VOC schip of ontdek het verhaal van de Walvis of Duiker Doris. Alles ademt water en scheepvaart deze zomer in Amsterdam! Gratis tot en met 12 jaar en tijdens SAIL voor iedereen!

Leuke familieuitjes in juni en begin juli

Wij hebben heel veel leuke (GRATIS) uitjes voor juni en begin juli! Laat je inspireren door de tips die wij kregen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief