Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Een pelgrimstocht van Damascus naar Guadalajara

Een muzikale reis vol hoop, verhalen en verbinding tijdens festival The Spirit in de Oosterkerk.

Kom het weekend van 29 en 30 november met het hele gezin genieten van een betoverende muzikale voorstelling door het ÁMÀL Ensemble. Zeven jonge muzikanten uit Syrië, Siberië, Mexico en Frankrijk nemen je mee op een unieke pelgrimstocht: van diep spirituele Arabische klanken tot dansbare Mexicaanse grooves.

Tussen de kussens in de sfeervolle Oosterkerk beleef je muziek vol verhalen over vertrek, thuiskomen, heimwee, moed en hoop: amal betekent niet voor niets ‘hoop’. Een bijzondere, warme ervaring die culturen verbindt en perfect is voor kinderen én volwassenen.

Tijdens het weekend speelt het ensemble de voorstelling een aantal keer op speciale kindvriendelijke tijden, zodat ook jonge bezoekers kunnen meegenieten.

  • Zaterdag 29 november – 17:00 uur
  • Zondag 30 november – 14:00 uur
  • Zondag 30 november – 17:00 uur

 

Klik op de roze button voor meer informatie over deze voorstelling!

TIP: Bekijk onze Uitagenda voor meer leuke voorstellingen voor met het hele gezin!

Data:

  • zaterdag 29 november 2025
  • zondag 30 november 2025

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

The Spirit Festival

Kleine Wittenburgerstraat 1

1018 LS Amsterdam

Mail direct

Mail direct naar The Spirit Festival

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Meer inspiratie

Workshops Van Gogh Museum

Op woensdag en zaterdag zijn er toffe kinderworkshops in het Van Gogh Museum! (6-12 jaar)

Sint op Solder

Ga op zoek naar de geheimen van Sinterklaas in het sfeervolle huis met de kerk op zolder!

Sinterklaas op de Zaanse Schans

Sinterklaas heeft een Sinterschans-route uitgezet voor kleine speurneuzen in het Zaans Museum!

Concertgebouw Concours 2026

Maak je muziek of zing je? Doe mee met het Concours van Het Concertgebouw en volg de gratis workshop!

Uitgelicht

Bezoek nu Kasteel de Haar

Maak samen een unieke knuffel met Make a Bear

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Van Gogh en de Roulins — een kleurrijk familie-uitje

Samen op ontdekking in het Van Gogh Museum! Met een speurtocht, creatieve activiteiten en het miniatuur Gele Huis is dit een topuitje voor gezinnen.

Sfeervolle november en begin december uitjes

Donkere, korte dagen, lichtjes weer aan. Gelukkig zijn er heel veel leuke, sfeervolle uitjes deze tijd van het jaar

Alle Sinterklaas uitjes in Amsterdam

Pssst....Sint heeft dus zijn volledige agenda met ons gedeeld! Wil je weten waar hij de komende tijd te vinden is, bekijk dan snel zijn agenda!

Een middag Rijksmuseum met kids

In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >