
Theater Bellevue
Kom naar Theater Belleveu voor gave en mooie jeugdvoorstellingen!
In hartje Amsterdam aan de Leidsekade ligt Theater Bellevue. Dit theater is in 30 jaar uitgegroeid tot een cultureel begrip. Jaarlijks zijn er zo’n 650 voorstellingen, in drie zalen en op locatie. Ze hebben ook een luchttheater, in de Paloni zaal!
Zo nu en dan zijn er jeugdvoorstellingen te zien in Theater Bellevue. Kijk op de site voor welke voorstellingen er binnenkort zijn!
Elk jaar organiseert Theater Bellevue het Pop Arts Festival: een festival waarbij poppen en objecten centraal staan. Hier zitten ook een paar voorstellingen tussen die leuk zijn voor de kids!
Kijk voor het programma op de site via de roze button!
Heb je ons al gevonden op Facebook? Volg ons!
Meer inspiratie


Wind ’n Wheels Amsterdam
Landzeilen, SUPPen, archery tag..het kan allemaal bij Wind 'n Wheels!
OBA Boekstart
Geniet samen met je kleintje (0-4 jaar) van boeken met Boekstart van de OBA.
De geboorte van de stad
Ontdek het ontstaan van Amsterdam in het Stadsarchief: leer hoe de eerste Amsterdammers leefden!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een middag Rijksmuseum met kids
In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!
Knutseltips voor vaderdag!
Een eigen gemaakte knutsel is toch altijd het aaaaaallerleukste met Vaderdag!

16X Uitjes met Pinksteren en in juni
Jij al bedacht wat je met Pinksteren, Vaderdag en de andere dagen in juni gaat doen? Laat je inspireren door de tips die wij kregen!