Houtje
Ga je mee op zoek in het oerwoud waar het Houtje vandaan komt in Theater de Krakeling?
Het Houtje past niet. Het hoort nergens bij. Zo’n mooi en ruw en prachtig Houtje… dat kan toch niet? Op het ritme van zagen, hakken en schaven en een tocht door houtkrullen, splinters en pleisters zoeken ze in het oerwoud waar het Houtje vandaan komt.
Houtje gaat over dromen van hout. Over onderweg durven verdwalen en het ontdekken van iets nieuws. Houtje is een voorstelling op het snijvlak van theater, houtbewerking en muziek.
Het Ministerie van Onverrichter Zake is een onverwoestbaar, klein gezelschap dat energieke voorstellingen maakt voor iedereen vanaf 2 jaar over de dingen die er echt toe doen.
Meer info over deze voorstelling vind je via de roze websitebutton!
Tip! Onze uitagenda geeft elke dag weer wat er te doen is voor kids in de regio.
Data:
- zondag 27 september 2026 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Theater de Krakeling
Pazzanistraat 15
1014 DB Amsterdam
Openingstijden
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Ontdek alles over games in Game On
Maak kennis met de wereld van videogames in GAME ON in NEMO!
Nu in de bios: nieuwe familiefilm Vaiana
In Vaiana, Disney’s live-action avontuur, beantwoordt Vaiana de roep van de Oceaan!
Klimmen in de zomervakantie bij Fun Forest
Kom je deze zomervakantie ook lekker naar buiten en klimmen bij Fun Forest in het Amsterdamse Bos?Blogs & inspiratie
Alle blogs
30x Top zomervakantie uitjes in en om Amsterdam!
Hoera, VAKANTIE!!! Blijf jij in Amsterdam in de zomervakantie? Check snel deze super leuke tips voor uitjes, gezinsuitjes en vakantiekampen! Fijne vakantie!
Onze 9 zomer highlights in Het Scheepvaartmuseum
Een zee vol extra activiteiten deze zomer. Start je dag met wateryoga, vis plastic, lees verhalen, stap aan boord van het grote schip of ontdek het verhaal van de Walvis of Duiker Doris. Extra leuk: kinderen t/m 4 jaar hebben gratis toegang!
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!