
De Mens, het duurt maar heel even (8+)
Een hilarische en ontroerende voorstelling over de geschiedenis van onze soort op aarde
Twee acteurs spelen de aarde: bergen rijzen op, vogels fladderen, oceanen deinen. Een derde speler, de mens, probeert zijn stempel te drukken. Maar hoe harder hij zijn best doet, hoe sneller alles in elkaar stort. Letterlijk.
In deze tragikomische voorstelling van Theatergroep Plankton, Feikes Huis en Festival Cement zie je in sneltreinvaart 200.000 jaar mensheid aan je voorbijtrekken. Van de eerste vonk vuur tot een decor dat in slow-motion afbrokkelt. Wat begint als een speels overzicht van onze geschiedenis, eindigt in een absurde kettingreactie van mislukkingen, misverstanden en vermoeid voortmodderen.
Klik op de roze websitebutton voor meer info en tickets.
Data:
- zaterdag 4 april 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Festivals voor de hele familie
Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?
16X Uitjes met Pinksteren en in juni
Jij al bedacht wat je met Pinksteren, Vaderdag en de andere dagen in juni gaat doen? Laat je inspireren door de tips die wij kregen!
Knutseltips voor vaderdag!
Een eigen gemaakte knutsel is toch altijd het aaaaaallerleukste met Vaderdag!
