
Trampolinespringen!
Bij Trampolinevereniging Veerkracht leer je op sportief niveau springen zoals een buiksprong! 7+
Voor iedereen is het mogelijk om sprongen te leren op de grote trampoline. Lijkt het je wat, om goed te leren springen? Kom dan bij Trampolinevereniging Veerkracht! Je kunt al meedoen vanaf 7 jaar.
Eerst worden de basissprongen aangeleerd, daarna de buik- en rugsprongen. En als je deze beheerst komen de salto’s aan de beurt.
Er wordt op twee locaties getraind; op dinsdag in Noord en donderdag in Sloten.
Ben jij een echte spring-in-het-veld? Klik dan snel hieronder door om naar de site te gaan van Trampolinevereniging Veerkracht te gaan voor meer informatie!
Trampolinevereniging Veerkracht
Sloterweg 1043 T
1066 CC Amsterdam
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
Toffe zomer vakantiekampen in en om Amsterdam
Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige meivakantie en zomerkampen.
De 14 zomer highlights in Het Scheepvaartmuseum
Start je dag met yoga, vis plastic, stap aan boord van het VOC schip of ontdek het verhaal van de Walvis of Duiker Doris. Alles ademt water en scheepvaart deze zomer in Amsterdam! Gratis tot en met 12 jaar en tijdens SAIL voor iedereen!