
Turnz Gymnastics Amsterdam
Kom turnen bij Turnz Amsterdam Gymnatics! Vanaf 2,5 jaar peutergym en vanaf 6 jaar op recreatief gebied!
Turnschool Turnz biedt uitdagende en effectieve turnprogramma’s voor alle leeftijden, nationaliteiten en niveaus: van peuters tot volwassenen, van recreatie tot topsport. Uit ervaring is gebleken dat turnen een verrijking voor de algemene ontwikkeling kan zijn, op welk niveau deze sport dan ook wordt beoefend.
Al vanaf 2,5 jaar gym je bij Turnz. De allerkleinsten leren aan de hand van papa en mama de eerste speelse oefeningen doen. Hierbij staat vooral het leren bewegen voorop. Je kunt zelfs je Nijntje Beweegdiploma halen.
Vanaf je zesde jaar stroom de kinderen door naar de recreatieve groepen. Er zijn groepen voor jongens en meisjes. Doel van de training is het aanleren van lichamelijke vaardigheden, waarbij gebruik wordt gemaakt van de reguliere turntoestellen.
Klik op de roze button voor aanmelden van een proefles en meer informatie.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Festivals voor de hele familie
Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?
Een middag Rijksmuseum met kids
In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!
Knutseltips voor vaderdag!
Een eigen gemaakte knutsel is toch altijd het aaaaaallerleukste met Vaderdag!
