Bubbelbal Kinderfeestje
Ga voor je kinderfeestje bubbelbal 7+ spelen tegen je vriendjes en vriendinnetjes bij UP Events Kids!
Bounce, stuiter en bots er op los in de mega Zorb ballen! Gehuld in een enorme plastic bal gaan jullie de strijd met elkaar aan op het voetbalveld. Lukt het jou om een doelpunt te maken, of rol jij lachend over het gras?
Het spelen van Bubbelbal is vrij intensief. Daarom zijn het meestal kleine partijtjes. Een begeleider zal de hele tijd aanwezig zijn voor vragen en instructies.
Een Bubbelbal feestje is voor kinderen vanaf 7 jaar.
UP Events Kids heeft drie verschillende pakketten voor kinderfeestjes: Hiep, Hiep Hiep en Hiep Hoera.
Het feestje is inclusief zakje chips en onbeperkt limonade. De taart mag je zelf meenemen! Overige zelf meegebrachte consumpties zijn niet toegestaan.
Ook handig om te weten: bij UP Events Kids kun je gratis parkeren!
Klik op de roze button voor meer informatie en om te kijken uit welke pakketten je kunt kiezen.
UP Events Kids
Tom Schreursweg 8
1067 MC Amsterdam
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie website UP Events KidsToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts
Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.
10x tips voor lente familie-uitjes in Amsterdam
Hallo lente! Welkom voorjaar! Oh zo heerlijk. Het zonnetje schijnt en de krokusjes en narcissen bloeien al in de parken en groenstroken. Echt een fijne tijd om op stap te gaan. Waarheen? Hier wat leuke tips!
6x Natuurspeeltuinen in Amsterdam
Hoe fijn dat er in Amsterdam 6 toffe natuurspeeltuinen zijn waar kids na school en in het weekend lekker kunnen uitrazen! Dus, hup, oude kleren aan en op naar een van deze speeltuinen in de natuur.