Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bubbelbal Kinderfeestje

Ga voor je kinderfeestje bubbelbal 7+ spelen tegen je vriendjes en vriendinnetjes bij UP Events Kids!

Bounce, stuiter en bots er op los in de mega Zorb ballen! Gehuld in een enorme plastic bal gaan jullie de strijd met elkaar aan op het voetbalveld. Lukt het jou om een doelpunt te maken, of rol jij lachend over het gras?

Het spelen van Bubbelbal is vrij intensief. Daarom zijn het meestal kleine partijtjes. Een begeleider zal de hele tijd aanwezig zijn voor vragen en instructies. 

Een Bubbelbal feestje is voor kinderen vanaf 7 jaar.

UP Events Kids heeft drie verschillende pakketten voor kinderfeestjes: Hiep, Hiep Hiep en Hiep Hoera. 

Het feestje is inclusief zakje chips en onbeperkt limonade. De taart mag je zelf meenemen! Overige zelf meegebrachte consumpties zijn niet toegestaan.

Ook handig om te weten: bij UP Events Kids kun je gratis parkeren!

Klik op de roze button voor meer informatie en om te kijken uit welke pakketten je kunt kiezen.

UP Events Kids

Tom Schreursweg 8

1067 MC Amsterdam

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website UP Events Kids
Mail direct

Mail direct naar UP Events Kids

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

The Park Playground

Ontdek een verbluffende virtual reality wereld bij The Park Playground!

Fun Forest Feestje

Vier je kinderfeestje in de bomen, kom klimmen bij Fun Forest Amsterdam!

Bowlen Lasergamen Minigolf

Bij Aloha vier je een tof verjaardagsfeestje en kun je èn Bowlen èn Lasergamen èn Minigolf spelen!

Kinder Sportfeest

Vier een volledig verzorgde, sportieve verjaardag op een binnen- of buitenlocatie naar wens!

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Alle herfstvakantie uitjes in en om Amsterdam

Noord, Zuid, Oost, West, Zaandam en Amstelveen; werkelijk overal is zo'n tof herfstvakantie programma! Bij de theaters, musea, er zijn workshops en toffe buitenactiviteiten.

Hoeveel dieren leven er in Amsterdam denken jullie?

En welke wonen er allemaal in de grachtengordel? Je ontdekt het hier!

Dress to Impress Fong-Leng workshop bij Museum JAN

Ga aan de slag met stoffen en kleuren en ontwerp je eigen outfit! We mochten deze leuke workshop testen, lees hier onze ervaring.

4x Wandelen met kinderen in de natuur om Amsterdam

Wil je leuk wandelen met kinderen? Daar hoef je echt niet ver voor. In de natuur rondom Amsterdam zijn er super leuke en kindvriendelijke wandelingen. Hier onze toppers..

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief